Acana Adult Small Breed Heritage 2kg - 30 dnů na vyzkoušení

Acana Adult Small Breed Heritage 2kg


429 

Katalogové číslo: Z2382 Kategorie: Štítek:

Více detailů o Acana Adult Small Breed Heritage 2kg – 30 dnů na vyzkoušení

Acana Adult Small Dog je kompletní, plnohodnotné a vyvážené krmivo s holistickou recepturou a je určeno pro dospělé psy všech malých plemen (s hmotností do 10 kg, stáří 1 rok a více).
 

Pro psy malých plemen od jednoho roku věku
Matka příroda vytvořila psy jako masožravce, biologicky uzpůsobené na stravu bohatou na rozmanité druhy mas s malým podílem ovoce a zeleniny.
Požadavky na výživu psu malých plemen nejlépe splňuje masová strava bohatá na kvalitní proteiny a tuky. Takové krmivo je přizpůsobeno vyšším energetickým požadavkům a obsahuje méně sacharidů. Proto je každá granule ACANA ADULT SMALL BREED doslova nabita velice chutným masem potravinářské kvality (60 %) zahrnujícím volně chovaná kuřata, celá vejce z místních prérijních farem a prvotřídní lososy ze studených vod Tichého oceánu u kanadského Vancouver Island. Tyto suroviny se DENNĚ DODÁVAJÍ ČERSTVÉ – zásadně tedy nejsou mražené a neobsahují konzervační prostředky.
 

Proto krmivo ACANA Adult Small Breed obsahuje volně chovaná kuřata, platýse lovené ve volné přírodě a vejce z hnízdních chovů, dodávané ČERSTVÉ a v podílu WholePrey, a tudíž plné živin a chuti.
Bez obilovin a rychlých sacharidů jako je rýže, tapioka nebo brambory, se ACANA vyznačuje svým bohatým obsahem živočišných proteinů, což zajistí optimální vývoj a vrcholovou kondici vašeho psa.
Složení
Dehydrované kuřecí maso (40%), oves, čerstvé kuřecí maso, hrách, hnědá rýže, kuřecí tuk (přírodně konzervován směsí tokoferolů a rozmarýnu), čerstvý losos, kuřecí játra, čerstvá celá vejce, vojtěška setá, lososí olej, tykev, kuřecí chrupavky (přírodní zdroj glukosaminu), červená jablka, mrkev, mladé lístky tuřínu, brusinky, bobule oskeruše, ekologicky pěstované mořské rostliny (chaluha, řasa měchýřnatá, mořská řasa dulse), kořen lopuchu, kořen ibišku, bobule jalovce obecného, pískavice řecké seno, fenykl sladký, kořen anděliky lékařské, rakytník úzkolistý, kořen čekanky, kopřiva dvoudomá, listy maliníku obecného, ostropestřec mariánský, lístky máty peprné, květy měsíčku lékařského, květy heřmánku lékařského, enterococcus faecium, lactobacillus acidophilus + vitamíny a minerály.
Obsah rostlinných složek: 
Kořen lopuchu – 600 mg/kg Kořen ibišku – 600 mg/kg Bobule jalovce obecného – 500 mg/kg Kořen anděliky – 400 mg/kg Kopřiva dvoudomá – 400 mg/kg Rakytník úzkolistý – 400 mg/kg Listy maliníku obecného – 300 mg/kg Ostropestřec mariánský – 300 Tento produkt vyrobila značka Acana. Více najdete na e-shopu Reedog.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Acana Adult Small Breed Heritage 2kg Acana Adult Small Breed Heritage 2kg