Acana Dog Wild Prairie Harvest 13kg - 30 dnů na vyzkoušení

Acana Dog Wild Prairie Harvest 13kg


1 759 

Katalogové číslo: Z2429 Kategorie: , , Štítek:

Více detailů o Acana Dog Wild Prairie Harvest 13kg – 30 dnů na vyzkoušení

Krmivo ACANA Ranchlands v sobě odráží bohaté albertské zemědělství. Toto krmivo je plné místního červeného masa, včetně volně chovaného anguského hovězího, jehněčího a bizona – vše je dodáváno čerstvé každý den, aby Vašemu psovi byla poskytnuta kompletní výživa.
Krmivo ACANA je bez obilovin, čímž snižuje množství nechtěných sacharidů a vyznačuje se obsahem místní zeleniny, ovocem a bylinami, jež poskytují bohatou zásobu stopových prvků a antioxidantů. Vyrobeno z našich místních nejlepších a nejčerstvějších surovin.

 
Základní potrava, pro kterou Matka Příroda vyvinula Vašeho psa! Krmivo obsahuje 60% výživného kuřete, vajec a ryb. ACANA Wild Prairie odpovídá přirozené stravě Vašeho psa, která je bohatá na maso a proteiny, zatímco rozmanitostí čerstvých místních mas napodobuje rozmanitost přirozené stravy Vašeho psa.

Kuřata Cobb – volně chovaná a dodávána čerstvá každý den z místních prérijních farem
Vejce typu A – dodávána čerstvá a celá každý den z místních prérijních farem
Volně lovené ryby – náš severský candát a jezerní síh jsou trvale loveni a dodáváni čerství každý den
Garantováno jako vhodné pro lidskou spotřebu, naše místní suroviny jsou skutečně čerstvé – takže nejsou nikdy mražené a přijíždějí bez konzervantů každý den.

ČERSTVÉ MÍSTNÍ OVOCE & ZELENINA
Místo nevhodných cereálních obilovin se ACANA Wild Prairie vyznačuje celými 40% ovoce & zeleniny, včetně jablek Red Delicious ze slunečného údolí Okanagan, dýně máslové, brambor Burbank a listů špenátu z místních prérijních farem – vše je plné zdraví prospěšných látek, které podporují špičkové zdraví a imunitu Vašeho psa.
MALÉ MNOŽSTVÍ NÍZKOGLYKEMICKÝCH SACHARIDŮ
Bohaté na obsah proteinů a nízký obsah sacharidů tak, aby napodobilo přirozenou stravu Vašeho psa. ACANA Wild Prairie neobsahuje vysokoglykemické obiloviny (jako je např. rýže a kukuřice), které je možné nalézt v komerčních krmivech pro psy.
Dlouho spojované s obezitou a cukrovkou, vysokoglykemické obiloviny způsobují rychlé kolísání hladiny cukru v krvi. Krmivo ACANA Wild Prairie je bez obilovin a obsahuje jen malé množství sacharidů, čímž způsobuje menší kolísání hladiny cukru v krvi Vašeho psa, ale v delším časovém intervalu, takže citlivost na inzulin je přijatelnější a ukládání tuků je sníženo, aby bylo dosáhnuto špičkové kondice.
LEPŠÍ KŮŽE & SRST
My namáčíme každé sousto krmiva ACANA Wild Prairie ve šťávě z Omega-3 (DHA a EPA)ze sledů ulovených volně v oblasti New Brunswick, která podporuje imunitu a zlepšuje stav kůže a srsti – vnější symbol zdraví a vitality Vašeho psa.
ZVÝŠENÝ METABOLISMUS
Organická mořská zelenina a byliny včetně bobulí jalovce obecného, květů levandule, vojtěšky sušené na slunci a lístků máty peprné zvyšují metabolismus, zatímco vyživují a posilují trávicí ústrojí Vašeho psa.
 
Složení
Vykostěné kuře, kuřecí moučka, hrách setý, krůtí moučka, olej z kuřecích jater, fazole, červená čočka, celé brambory, vykostěná krůta, celá vejce, vykostěný candát, vojtěška sušená na slunci, hrachová vláknina, kuřecí játra, sledí olej, celá jablka, celé hrušky, sladké brambory, dýně, dýně máslová, pastiňák, mrkev, listy špenátu, brusinky, borůvky, chaluha, kořen čekanky obecné, bobule jalovce obecného, kořen anděliky lékařské, květy měsíčku lékařského, sladký fenykl, lístky máty peprné, levandule, rozmarýna lékařská. Tento produkt vyrobila značka Acana. Více najdete na e-shopu Reedog.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Acana Dog Wild Prairie Harvest 13kg Acana Dog Wild Prairie Harvest 13kg