Acana Puppy Small Breed Heritage 2kg - 30 dnů na vyzkoušení

Acana Puppy Small Breed Heritage 2kg


399 

Katalogové číslo: Z2374 Kategorie: Štítek:

Více detailů o Acana Puppy Small Breed Heritage 2kg – 30 dnů na vyzkoušení

Acana Puppy Small Breed je kompletní, plnohodnotné, holistické krmivo s kuřecím, rybím masem a vejci a je určeno pro štěňata malých plemen (do 10 kg hmotnosti v dospělosti).
 

 
Pro štěňata plemen vážících v dospělosti do 9kg
Na podporu jejich rychlého fyzického vývoje potřebují štěňata malých plemen stravu bohatou na proteiny a tuky z rozmanitých čerstvých masových surovin. To je důvod, proč je ACANA Puppy Small Breed plná volně chovaných kuřat, celých vajec z místních farem a volně lovených platýsů – vše dodáváno ČERSTVÉ v podílu WholePrey, takže krmivo překypuje živinami a chutí.
Vaše štěně je biologicky přizpůsobené na stravu bohatou na maso. Proto ACANA Puppy Small Breed obsahuje 70% masa včetně volně chovaných kuřat a platýsů lovených ve volné přírodě, plus vejce z hnízdních chovů z místních farem, vše v kvalitě schválené pro lidskou spotřebu.
 

Zcela bez obilovin a rychlých sacharidů, jako je rýže, tapioka nebo brambory, obsahuje ACANA vysoký podíl proteinů z masa pro správný vývoj a zdraví vašeho štěněte.
Vyrobeno v oceňovaných kuchyních z kanadských nejlepších a nejčerstvějších surovin, Biologicky vhodné krmivo ACANA zajistí, že vaše štěně bude zdravé, spokojené a silné.
 
Složení
Dehydrované kuřecí maso, řezaný oves, kuřecí tuk, vykostěné kuřecí maso, celé brambory, hrách, celá vejce, vykostěný platýs, vojtěška sušená na slunci, kuřecí játra, olej ze sledě, hrachová vláknina, celá jablka, celé hrušky, Batata sladké brambory, dýně, máslová dýně, pastinák, mrkev, špenát, brusinky, borůvky, chaluha, kořen čekanky obecné, bobule jalovce obecného, kořen anděliky lékařské, květy měsíčku lékařského, sladký fenykl,lístky máty peprné, levandule + doplňkové vitamíny a minerály.
 
Výživové doplňky:
Výživové doplňky:   E6   (Zinek):   100  mg. Zootechnické doplňky: mikroorganismy druhu Enterococcus faecium NCIMB10415: 600×10^6  CFU.
 
Analytické složky: 
Protein 33 %, Obsah tuku – 20 %, Hrubá vláknina – 5 %, Hrubý popel – 7 %, Vápník – 1.5 %, Fosfor – 1.1 %, Omega-6 – 2.7 %, Omega-3 – 1 %, DHA  / EPA – 0.3 % / 0.3 %, Glukosamin – 1400 mg/kg, Chondroitin – 900 mg/kg Tento produkt vyrobila značka Acana. Více najdete na e-shopu Reedog.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Acana Puppy Small Breed Heritage 2kg Acana Puppy Small Breed Heritage 2kg