Aetertek AT-211D Mini - 30 dnů na vyzkoušení

Aetertek AT-211D Mini


4 780 

Katalogové číslo: Z2520 Kategorií: , , , , Štítek:

Více detailů o Aetertek AT-211D Mini – 30 dnů na vyzkoušení

Elektronický výcvikový obojok Aetertek AT-211D Mini je nejmenší výcvikový obojek na světě s váhou jen 30 gramů. Dosah obojku je 350 metrů, co je dostačující pro běžné použití na poli, v lese i na cvičišti. Největší výhodou modelu AT-211D Mini je jeho miniaturí provedení a malá váha přijímače i vysílačky. Díky tomu je vhodný i na ty nejmenší plemena psů jako je čivava, jorkšír, krysařík, bišonek apod. Aetertek AT-211D Mini má velmi pohotové ovládání – tlačítka jsou rozdělena pro každou funkci zvlášť – je teda zabezpečena rychlá reakce, která je při výcviku potřebná. Nová vylepšená tlačítka, která jsou z tvrdého plastu, díky kterému se zabrání nežádoucímu stlačení v kapse.  Mezi další výhody patří voděodolný přijímač (může do deště i sněhu) a podsvícený displej, díky kterému můžete cvičit i ve tmě. Díky zapínání na magnet je zabezpečená lepší voděodolnost. Vzhledem na možnost nastavení síly elektrostatických impulsů v 10-ti úrovních, je obojek vhodný pro všechny psy s hmotností od 2 kg až do 40 kg. Obojek i vysílačka obsahuje dobíjecí li-ion baterii, není teda nutno měnit baterie, jednoduše připojíte obojek i vysílačku k přiložený nabíječce a necháte obojek dobít. Obojek Aetertek AT-211D Mini disponuje funkcemi vibrace, elektrostatický impuls a zvuk. Přidínim dalšího přijímače je možné Aetertek AT-211D jednoduše rozšířit pro ovládání až 2 psů najednou (na vysílačce můžete jednoduše přepínat mezi jednotlivými psy).
 
Dosah obojku
Aetertek AT-216D Mini vám pomůže trénovat Vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti až 350 metrů. Dosah 350 metrů je dostatečný jak pro základní, tak i profesionální výcvik většiny psů. Aetertek AT-216D Mini je ideální volbou pro použití jak ve městě, tak i v lese, kde jsou horší podmínky a může dojít ke snížení dosahu.
 
Typ korekce
Aetertek AT-211D Mini má možnost využít jako korekci zvukové upozornění, vibrace a elektrostatický impuls, které jsou možné nastavit v 10-ti úrovních. Jednoduše si tak obojek nastavíte na míru přímo pro vašeho pejska. Sílu impulzu si můžete kdykoliv zvýšit nebo snížit pomocí kolečka na vysílači.
 
Baterie a nabíjení
Vysílačka i přijímač jsou u AT-211D Mini osazený dobíjecím a vyměnitelným Lithium-Ion akumulátorem s kapacitou 450mAh, který se nabije v průběhu 2 hodin. Na jedno nabití vydrží vysílačka v provozu až 14 dní a přijímač 1 den. Obojek i vysílačku si můžete kdykoliv nabít pomocí duální síťové nabíječky.
 
Vodotesnosť
Aetertek AT-21D Mini je dodávan jen s vodotěsným přijímačem. Přijímači nevadí běžný déšť, sníh anebo bahno a může dojít k jeho ponoření do vody (do 1m) pouze ale po dobu max. 30minut.  Je tak ideální volbou spíš pro základní použití, tedy ne pro výcvik psů, kteří mají rádi vodu.
 
Počet psů
Aetertek AT-211D Mini je možné použít pro ovládání více psů najednou, bez ztráty funkcí. Přikoupením dalších obojků jej můžete jednoduše rozšířit, až pro výcvik 2 psů najednou. Na vysílačce si pak můžete pomocí tlačítka přepínát mezi jednotlivými psy.
 
Displej 
Aetertek AT-211D Mini má kvalitní podsvícený LCD displej, díky kterému můžete psa trénovat jak ve dne, tak i v noci. Na displeji máte veškeré ukazovatele – typ korekce, počet psů, sílu impulsu, sílu signálu a indikaci stavu nabití/vybití baterie.
 
Délka obojku
Aetertek AT-211D Mini má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 10 až do 30cm, anebo od 20 až do 65cm.
Váha a rozměry
Vysílačka má šířku 4 cm, výšku 8cm, hloubku 1,5 cm a její váha je 32 gramů. Přijímač má šířku 5,5 cm, výšku 2,8 cm, hloubku 2,9 cm a jeho váha je 30,5 gramů.
 
 
Výhody

nejmenší přijímač na světě s váhou jen 30g
podsvícený LCD displej na vysílačce
nabíjecí přijímač i vysílačka
možnost nastavení 10ti úrovní impulsu, zvuku a vibrace
možnost výcviku 2 psů najednou
jednoduché ovládání – pro každou funkci tlačítko zvlášť
zapínání na magnet
lepší a odolnější tlačítka

Nevýhody

dosah jen 350 metrů
není ponořitelný do vody

Obsah balení

Přijímač
Vysílačka
Elektrody
Nastavitelný obojek
Akumulátory
Duální nabíječka
Poutko na krk
Testovací výbojka
CZ, EN návod Tento produkt vyrobila značka Aetertek. Více najdete na e-shopu Reedog.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Aetertek AT-211D Mini Aetertek AT-211D Mini