Aetertek AT-918C Pro 1 psa


4 790 


Více detailů o

AT-918C je up-gradovaný model předchůdce AT-918, který má vylepšený přijímač, větší výdrž baterie a zapínání na magnet. Elektronický výcvikový obojek Aetertek AT-918 C je profesionální model výcvikového obojku od firmy Aetertek. Dosah činí 550 m, což je dostačující pro běžné použití na poli, v lese i na cvičišti.
 
Obojky se pyšní dobrou výdrží akumulátoru – při běžném používání až několik dnů. Vysílačka má dobíjecí akumulátor a její výdrž je až 14 dní. U AT-918 C jsou na vysílačce velká tlačítka, která jsou dobře rozpoznatelná i ve tmě (jiná velikost, prolis) a jsou rozdělena pro každou funkci zvlášť – je tedy zajištěna rychlá reakce, která je při výcviku potřebná. Vzhledem k možnosti nastavení síly elektrostatických impulzů v 9-ti úrovních je obojek vhodný pro všechny psy o hmotnosti od 5 kg až do 90 kg. Obojek je plně vodotěsný a obsahuje dobíjecí li-ion baterii, není tedy nutné baterie měnit. Jednoduše připojíte obojek k přiložené nabíječce a necháte ho dobít. Obojek Aetertek AT-918 C disponuje funkcemi vibrace, el. statický impulz, zvuk a také automatickým protištěkacím módem. Sílu impulzu můžete nastavit až v 9-ti úrovních a pomocí tlačítek na vysílačce kdykoliv v průběhu výcviku změníte. Funkci protištěkacího módu aktivujete či deaktivujete podle vaší potřeby. Přikoupením dalšího přijímače lze výcvikový obojek Aetertek AT-918 C rozšířit pro výcvik 2 psů najednou (tlačítkem na vysílačce zvolíte vždy jednotlivého psa). 
 
 
 
Dosah obojku
Aetertek AT-918 C vám pomůže trénovat vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti až 550 metrů. Dosah 550 metrů je dostatečný jak pro základní, tak i profesionální výcvik většiny psů. Aetertek AT-918 C je ideální volbou pro použití jak ve městě, tak i v lese, kde jsou horší podmínky a může dojít ke snížení dosahu.
 
Typ korekce 
Aetertek AT-918 C má možnost využít jako korekci zvukové upozornění, vibrace a elektrostatický impuls, který je možné nastavit v 9-ti úrovních. Jednoduše si tak obojek nastavíte na míru přímo pro vašeho pejska. Sílu impulzu si můžete kdykoliv zvýšit nebo snížit pomocí tlačítka na vysílači.
 
Protištěkací mód
Obojky Aetertek jako jediné na světě disponují automatickým inteligentním protištěkacím módem (kombinace výcvikového a protištěkacího obojku v jednom). Díky protištěkacímu módu  jednoduše zamezíte nežádoucímu štěkání vašeho psa. Tuto funkci si můžete aktivovat a deaktivovat dle vaší potřeby.
 
Baterie a nabíjení
Jak vysílačka, tak i přijímač jsou u Aetertek AT-918 C osazeny dobíjecím a vyměnitelným Lithium-Ion akumulátorem o kapacitě 650mAh, který se nabije během 2 hodin. Na jedno nabití vydrží vysílačka v provozu až 14 dní a přijímač 1 až 3 dny.  Obojek i vysílačku si můžete kdykoliv nabít pomocí duální síťové nabíječky.
 
Vodotěsnost 
Aetertek AT-918 C je dodáván s plně vodotěsným a ponořitelným přijímačem až do 1 metru (max po dobu 30 minut). Je tak ideální volbou pro trénink psů v náročných podmínkách (les, bahno nebo okolí vody), ale není určen pro ponor či plavání na dlouhou dobu. Vysílačka u AT-918 C je pouze odolná proti dešti a sněhu.
 
Počet psů 
Aetertek AT-918 C je možné použít pro ovládání více psů najednou bez ztráty funkcí. Přikoupením dalšího obojku jej můžete jednoduše rozšířit pro výcvik 2 psů najednou. Na vysílačce pomocí bočního tlačítka volíte jednotlivého pejska.
 
Délka obojku
Aetertek AT-918 C má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 až do 65cm. 
 
Váha a rozměry
Vysílačka má šířku 5cm, výšku 10cm, hloubku 2,5cm a její váha je 56 gramů. Přijímač má šířku 7,5cm, výšku 4cm, hloubku 3,5cm a jeho váha je 56 gramů. 
 
 

Výhody produktu

dosah až 550 metrů
dobře tvarovaná vysílačka a velká tlačítka
jednoduché ovládání – pro každou funkci tlačítko zvlášť
nabíjecí přijímač i vysílačka
možnost nastavení 9-ti úrovní impulsu
vodotěsný a ponořitelný přijímač do 1 metru
možnost výcviku 2 psů najednou
vibrace, zvuk, impuls

 

Pro jaké plemeno je vhodný
Určení vhodnosti pro daného psa je vždy velmi složité, jelikož každý pes je jiný. Především záleží na temperamentu a citlivosti daného psa. Na základě našich zkušeností doporučujeme tento model pro malá, střední i velká plemena.

Technické parametry

Dosah
550 m

Vodotěsnost
vodotěsný

Počet psů
1 – 2 psy

Funkce
impuls + vibrace + zvuk

Síla impulzu
9

Síla vibrace
1

Síla zvuku
1

Protištěkací mód
ano

Displej
nemá

Délka obojku
20 – 65 cm

Napájení
nabíjecí

Baterie v přijímači
650 mAh

Baterie ve vysílači
450 mAh

Výdrž přijímače
1 – 3 dny

Výdrž vysílače
10 – 14 dní

Rozměr přijímače (š/v/h)
7,5 x 4 x 3,5 cm

Rozměr vysílače (š/v/h)
5 x 10 x 2,5 cm

Hmotnost přijímače
56 g

Hmotnost vysílače
56 g

Frekvence
915 MHz

Obsah balení

Přijímač
Vysílač 
Elektrody
Nastavitelný obojek
Akumulátory 
Duální nabíječka 
Poutko na krk
Testovací výbojka
Anglický návod
Český návod Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Aetertek AT-918C
Pro 1 psa - kvalitně Produktový přehled - levně 352282