Automatický laser pro kočky Patpet


790 


Více detailů o

Laserová hračka pro kočky Patpet je interaktivní hračka pro kočky, která vám i vaší kočce zaručí divokou hru a zábavu na dlouhé hodiny. Hračka může být držena v rukou nebo umístěna na rovný povrch. Časovač, automatický / ruční režim, nastavitelný laser, nabíjení pomocí baterií nebo USB kabelu. 
Automatický laser pro kočky Patpet
Laserová interaktivní hračka Patpet, poskytne vašemu domácímu mazlíčkovi hodiny hraní, i když nejste doma, nebo když si s kočičkou právě nemůžete hrát. Hračku lže umístit kamkoliv, nejlépe na vysoké místo, aby nedošlo k náhodnému sražení kočkou, nebo ji držet v ruce. Tato úžasná hračka je ideální pro to, aby umožnila vaši kočičce projevit své přirozené lovecké instinkty. Můžete si být jisti, že po návratu domů bude vaše kočka šťastná a ve skvělé kondici. Tichý motor hračky zaručí, že se zaměří pouze na světlo a zvuky hračky jí nebudou rušit. Hračka je dobíjecí pomocí USB kabelu, nebo lze použít 4x AA baterie (nejsou součástí balení). Úroveň pomalého a rychlého režimu mohou být vhodné na víceúčelové hry. 
Hlavní funkce:

Automatický režim: náhodně pohybuje laserovým paprskem po podlaze a stěnách
Ruční režim: držte v ruce a vytvářejte jedinečné laserové vzory
Časovač: po 15 minutách se vypne, po 1,5 hodině se automaticky znovu zapne 
Nastavitelný laser: 5 různých úhlů laseru
Rychlost laseru: pomalý / rychlý režim
Napájení: 4x AA baterie (nejsou součástí balení), USB kabel
Tichý motor
Rozměry: 18 x 7 cm, váha 260

Důležité: nesviťte touto hračkou do očí, mohlo by dojít k poškození zraku!
Poznámky ke správnému používání laserové hračky : Honit se za nepolapitelnou kořistí není pro kočky dlouhodobě uspokojivé. Aby se předešlo frustraci, je vhodné nepoužívat tuto hračku příliš dlouho v kuse. Kromě toho by v průběhu hraní měla být kočka odměněna pamlskem, nebo by si měla chvíli, popř. nakonec, hrát s polapitelnou hračkou (například udicí, myškou, nebo míčkem).
Upozornění: Stejně tak jako u všech ostatních hraček byste měli na Vaše zvíře při hře dohlížet. Prosíme překontrolujte tento produkt pravidelně zda nemá vady, které mohou při používání vzniknout a v případě, že nějakou vadu objevíte, nahraďte hračku dříve, než si zvíře ublíží.

Výhody produktu
Nevýhody produktu

Automatický / ruční režim
Roztomilý vzhled hračky
Automatický časovač
5 různých úhlů laseru
2 rychlosti laseru
Baterie / USB kabel
Velmi tichý motor

 
  Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Automatický laser pro kočky Patpet - kvalitně Produktový přehled - levně 354563