Balzám HERPILAN na rty s opary 6,5 ml


269 

Katalogové číslo: herpilan-1501 Kategorie: , ,

Více detailů o

Balzám pro péči o rty se sklony k oparům.

Jojobový olej a včelí vosk tvoří tukový základ balzámu k péči o jemnou citlivou pokožku rtů náchylnou k výskytu oparů a prasklin. Přípravek zvyšuje elasticitu rtů a vzhledem k oleji z čajovníku, litsey cubeby, levandule, manuky a bergamotu s antimikrobiálními účinky může výrazně urychlit hojení postiženého místa. Po aplikaci je pokožka rtů vláčná, bez pocitu napnutí.Případné strupy po oparu se lehce odlupují a nedochází ke krvácení rtů.

Použití
Dle potřeby několiktát denně naneseme na rty. Opakovaným ošetřením dojde k intenzivnějšímu zvláčnění rtů.

Skladování
Uvedená trvanli­vost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10 °C). Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

Varování
Tento produkt není určený na léčbu jakékoliv nemoci. Je nám líto, že nemůžeme poskytovat bližší informace o použití tohoto produktu. Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 nám zakazuje sdělovat neschválené zdravotní tvrzení. Informace můžete najít ve veřejně dostupných zdrojích jako jsou encyklopedie bylin, herbáře, nebo na Blogu Karel Hadek.

Hlavní obsahové složky

LEVANDULE EXTRA Éterický olej
Včelí vosk – žlutý
ČAJOVNÍK Éterický olej

  Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Balzám HERPILAN na rty s opary
6,5 ml - kvalitně Produktový přehled - levně 355336