Bezdrátový ohradník pro psy Petsafe Stay + Play - 30 dnů na vyzkoušení

Bezdrátový ohradník pro psy Petsafe Stay + Play


40 940 

Katalogové číslo: Z2211 Kategorie: Štítek:

Více detailů o Bezdrátový ohradník pro psy Petsafe Stay + Play – 30 dnů na vyzkoušení

Elektronický bezdrátový ohradník PetSafe Stay + Play je ohradník americké firmy PetSafe, díky kterému nepotřebujete vést žádné dráty po vašem pozemku. Toto zařízení vám zaručí dlouholetý a především bezproblémový provoz ochrany vašeho psa. Tento neviditelný plot je jak pro malé, tak i pro velké plemena psů. Základna ohradníku vysílá signál až do vzdálenosti 64 metrů (32 m poloměr). Pro rozšíření plochy možné dokoupit další základnu. Dva druhy upozornění: zvuk a impuls. Impuls má nastavitelnou sílu v 5-ti úrovních. Jedná se o nejsilnější ohradník na trhu, zabírá tam, kde jsou ostatní zařízení nedostatečná. Pokud chcete mát absolutní jistotu, že Váš pes bude mít ze zakázané zóny respekt, je elektronický ohradník PetSafe jasnou volbou. Výhodou je možnost přidání neomezeného počtu psů dokoupením dalších přijímačů. 

 
Nastavení zón
U elektronického bezdrátového ohradníku PetSafe Play + Stay nastavujete zónu pro výstrahu v 8 úrovních, kde můžete vybrat mezi LOW a HIGH úrovní. Tzn. když chcete nastavit zónu jen na 10 m, nastavíte zónu LOW. Maximální vzdálenost, na kterou se může pohybovat pes od základny je 32 metrů (jedná se tedy o poloměr). Minimální vzdálenost  je cca 5 metrů.
 
Typ korekce 
Bezdrátový ohradník PetSafe Stay + Play má 5 úrovní elektrostatické korekce a zvukové upozornění. Díky nastavení síly impulzu je vhodný pro malé i větší plemena. Jedná se o nejlepší bezdrátový ohradník na trhu, který spolehlivě hlídá vašeho psa a nedovolí mu opustit vytyčený prostor. Obojek má bezpečnostní pojistku, tzn. že impuls může být maximálně po dobu 15 sekund, poté se vypne.
 
Drát v balení
Bezdrátový ohradník PetSafe Stay + Play, jak již název napovídá, nemá v balení žádný drát. Signál je vysílán až do vzdálenosti 32 metrů od základny každým směrem.
 
Baterie a nabíjení
Přijímač u PetSafe Play + Stay je nabíjecí. Jedno nabití trvá cca 2-3 hodiny. Jeho výdrž v nepřerušovaném provozu je 3 týdny, záleží však od toho jak je obojek často spouštěn. Obojek má LED indikaci o stavu baterie. Základna je napájena ze sítě. Doporučujeme dokoupit záložní zdroj s akumulátorem pro provoz při výpadku proudu – vzhledem k tomu, že při přerušení vysílání signálu ze základny dojde k aktivaci korekce. 
 
Vodotěsnost 
PetSafe Play + Stay disponuje plně vodotěsným přijímačem a jeho použití je vhodné v dešti a velmi vlhkém prostředí. Pes může s přijímačem skočit do bazénu a koupat se libovolně dlouho. Základna je voděodolná, doporučujeme její umístění do suchého prostředí. Může být také umístěna venku, ale tak, aby na ni nepršelo.
 
Počet psů 
PetSafe ohradník pro psy Stay + Play je možné použít pro neomezený počet psů. Přikoupením dalších obojků jej můžete jednoduše rozšířit. 
 
Délka obojku
PetSafe ohradník Stay + Play má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z nylonu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 15 až do 58 cm. 
  Váha a rozměry
Základna má šířku 24cm, výšku 24cm a hloubku 20cm. Přijímač má šířku 6,1cm, výšku 2,7cm a hloubku 4,2cm a jeho hmotnost je 71 gramů.
 
Výhody

velmi jednoduchá instalace
plně vodotěsný přijímač
nabíjecí
5 úrovní impulsu
zvuk
vzdálenost až 34 metrů
pro neomezený počet psů

Nevýhody

možnost pouze kruhového ohraničení

Obsah balení

základna
síťový adaptér základny
přijímač s obojkem
krátké a dlouhé elektrody
sada 50 ks praporků
neonová testovací výbojka
CZ/EN návod Tento produkt vyrobila značka PetSafe. Více najdete na e-shopu Reedog.cz

Vlastnosti produktu

  • Obvod pozemku: 90 m
  • velikost: velikost
  • velikost: velikost
  • Rozměr vysílače: šířka 24cm x výška 24cm x hloubka 20cm
  • Další parametry jsou zde…

Více fotek a obrázků:

Bezdrátový ohradník pro psy Petsafe Stay + Play Bezdrátový ohradník pro psy Petsafe Stay + Play