Bunda Hurrta Ultimate Warmer - 30 dnů na vyzkoušení

Bunda Hurrta Ultimate Warmer


1 960 

Katalogové číslo: Z811 Kategorie: , , Štítek:

Více detailů o Bunda Hurrta Ultimate Warmer – 30 dnů na vyzkoušení

Hurtta Ultimate Warmer je odpovedí na zvyšujíci se poptávku spotřebitelů na vysoko komfortní a kvalitní psí oblečení. Poskytuje účinnou tepelnou izolaci při outdoorových aktivitách v chladných podmínkách. Profesionální, prodyšný zimní oblek pro psy s membránou, který nekompromisně ochrání před vodou a mrazem, udržuje stálou teplotu těla a chrání všechny důležité svalové partie, krk a hrudník.
Obzvlášť vhodné pre trénink v zimním období, kdy není možné vyhnou se dlouhodobému pobytu v chladném prostředí. Oblek byl vyvinut na základě práce s pracovními psy. Tím je zaručena funkčnost, pohodlný střih pro naprostou volnost pohybu a výborný teplotní komfort. Ultimate Warmer je ušit z vrstveného Houndtex materiálu s ochrannou vrstvou, který byl vyvinut speciálně firmou Hurtta.
Vysoký límec, ochranný předná a dlouhý zadní lem chráni vašeho psa a nejdůležitejší svalové skupiny, krk a hrudník. Odev umožňuje úplnou volnost pohybu. S nastavitelným límcem. Na zadní straně výrobku je pro přichycení vodítka otvor. Po celém povrchu jsou rozmístěny bezpečnostní reflexní 3M prvky pro výbornou viditelnost.
Ultimate Warmer je vhodný pro dlouhé pobyty v mrazu či větru, procházky i pro nemocné psy, kteří potřebují zůstat v teple.  Profesionální oblek i do těch nejdrsnějších podmínek!
Výběr velikosti: změřte stojícího pejska od kohoutku mezi lopatkami až ke kořeni ocásku. Vyberte pak nejbližší velikost oblečku míře, kterou jste naměřili. Například, naměřili jste 62cm délku zad volte velikost oblečku 60cm. 
Obleček lze vyprat na 40 stupňů v pračce, perte na rub.

  Tento produkt vyrobila značka Hurtta. Více najdete na e-shopu Reedog.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Bunda Hurrta Ultimate Warmer Bunda Hurrta Ultimate Warmer