Candiear – kvasinky v uších 10 ml


346 

Katalogové číslo: f0032 Kategorie: , ,

Více detailů o

Ušní olej
Cílový druh zvířat: psi, kočky, morčata, králíci, koně
Ušní olej je zaměřený na péči o ucho trpící zánětem v důsledku kvasinkových infekcí. Kvasinky se vyskytují běžně i ve zdravém uchu, své negativní schopnosti však uplatní, pokud k tomu dostanou příležitost. Prvotní příčinou zánětu v uchu tak může být např. alergie na složku potravy, atopická dermatitida či napadení parazitickými roztoči. Některá plemena jsou k problémům s ušima předurčena díky anatomické stavbě svého boltce. Při zvýšené vlhkosti v uchu se pravděpodobnost rozvoje kvasinek zvyšuje.
 
Použití: Olej na ošetření uší, napomáhá optimálnímu vytékání mazu z uší, je vhodný při potížích s kvasinkami. 
Použití: Pro preventivní použití aplikujte 1×týdně 1-2 kapky do ucha. Při potížích je nutno zvýšit dávkování na 1-2 kapky 1-2× denně po dobu 7-10 dní. Po týdenní přestávce pokračujeme v aplikaci dle potřeby a místní reakce.
Skladování: Uchovávejte při pokojové teplotě. Před použitím protřepat. Uchovávat mimo dosah dětí.
Pouze pro zvířata. Není určeno pro potravinová zvířata.
INCI: Prunus amygdalus Dulcis Oil, Canola Oil, Glycine soja Oil, Hypericum perforatum Flower Extract, Olea europaea Fruit Oil, Simmondsia chinensis Seed Oil, Lecithin, Borago offi cinalis Seed Oil, Lavandula hybrida Oil, Tocopheryl acetate, Melaleuca alternifolia Leaf Oil, Retinyl palmitate, Linalool*, Thymus serpillum Oil, Limonene*, Geraniol*
*Alergenní látky rostlinného původu obsažené v éterických olejích Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Candiear - kvasinky v uších
10 ml - kvalitně Produktový přehled - levně 352381