Canicom 200


2 990 


Více detailů o

Přednost elektronického výcvikového obojku řady Canicom 200 je, že je velmi malý, lehký a má skladný ovladač bez vnější antény, který se snadno vejde i do malé kapsičky nebo uschová v ruce. Ergonomický design.
Je třeba vzít v úvahu zmýšlené použití: dosah 200m může být při výcviku v terénu nedostatečný.Dosah je vždy uváděn na rovině bez překážek, a proto v členitém nebo zalesněném terénu samozřejmě bude klesat (v důsledku vlastností šíření radiových vln). Pokud však nepotřebujete vašeho pejska cvičit na velké vzdálenosti, je Canicom 200 zcela dostačující pro základní výcvik psa. Výhodou je nastavení korekce v 9-ti úrovních, můžete si tak nastavit ideální korekci pro vašeho psa. 

 
Dosah obojku
Num Axes Canicom 200 vám pomůže trénovat vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti až 200 metrů. Dosah 200 metrů je dostatečný jak pro základní, tak i profesionální výcvik většiny psů. Num Axes Canicom 200 je ideální volbou pro použití jak ve městě, tak i v lese, kde jsou horší podmínky a může dojít ke snížení dosahu.
 
Typ korekce 
Num Axes Canicom 200 má možnost využít jako korekci zvukové upozornění a elektrostatický impuls, který je možné nastavit v 9-ti úrovních. Jednoduše si tak obojek nastavíte na míru přímo pro vašeho pejska. Sílu impulzu si můžete kdykoliv zvýšit nebo snížit pomocí tlačítka na vysílači. 
 
Baterie a nabíjení
Vysílač je napájen 3V baterií, typ CR2450, jejíž stav vám ukazuje na LCD displayi. Přijímač je taktéž napájen 3V baterií, typ CR2, jejíž stav vám ukazuje LED indikátor na přijímači. 
 
Vodotěsnost 
Num Axes Canicom 200 je dodáván s plně vodotěsným přijímačem s označním IPX7. Vysílačce nevadí běžný déšť, sníh nebo bahno, ale nesmí dojít k jeho ponoření do vody na delší dobu.  Je tak ideální volbou jak pro základní použití, tak pro výcvik psů do zhoršených podmínek.
 
Počet psů 
Num Axes Canicom 200 není možné použít pro ovládání více psů najednou (tuto možnost má např. typ Num´Axes Canicom 5.500). 
 
Displej 
Num Axes Canicom 200 má kvalitní LCD displej. Na displeji máte veškeré ukazatele – typ korekce, intenzitu impulzů a indikaci stavu nabití/vybití baterie. 
 
Délka obojku
Num Axes Canicom 200 má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 do 50 cm.
 
Váha a rozměry
Vysílačka má šířku 4,5 cm, výšku 9,8 cm, hloubku 1,8 cm a její váha je 50 gramů. Přijímač má šířku 6,8 cm, výšku 3,8 cm, hloubku 4,3 cm a jeho váha je 75 gramů. 
 

Výhody produktu
Nevýhody produktu

LCD displej
malá a lehká vysílačka
velká výdrž baterií
možnost nastavení 9ti úrovní impulsu 
jednoduché ovládání 

dosah jen 200 metrů
nelze rozířit pro výcvik dalšího psa

 
V čem vám elektronický výcvikový obojek pomůže?

výcvikové obojky vám pomohou naučit psa chůzi u nohy bez vodítka 
upevnit spolehlivé přivolání za každých okolností 
zastavit psa a odnaučit ho utíkání za zvěří (povely „stůj“, „ke mně“, „k noze“ a „zůstaň“), jinými psy nebo lidmi
odnaučení tahání na vodítku, 
přerušení nežádoucích činností psa („fuj“, „nesmíš“) – odnaučení zlozvyků při každodenním soužití s lidmi, např. braní potravy ze stolu, skákání na lidi, hrabání, žraní exkrementů, nežádoucí štěkání, vytí apod.
precizní docvičení prakticky každého povelu, kdy jej pes musí vykonat stejně přesně a spolehlivě, jako by byl na (až stovky metrů dlouhém!) vodítku
je odstraněna nežádoucí závislost na šňůře, kterou pes velmi dobře pozná a přizpůsobuje jí své chování

 
Pro jaké plemeno je vhodný
Určení vhodnosti pro daného psa je vždy velmi složité, jelikož každý pes je jiný. Především záleží na temperamentu a citlivosti daného psa. Na základě našich zkušeností doporučujeme tento model pro tato plemena psů.

 
Technické parametry

Nastavení impulzů
9 úrovní

Délka obojku
20 až 50 cm

Baterie ve vysílači
CR2430

Baterie v přijímači
3VCR2

Napájení vysílače
baterie

Napájení přijímače
baterie

Vodotěsnost
voděodolný (nevadí déšť a sníh)

Počet psů
1 pes

Funkce
zvuk + impuls

Dosah
200 m

Vodotěsnost
vodotěsný

Počet psů
1 pes

Funkce
impuls + zvuk

Síla impulzu
9

Síla zvuku
1

Protištěkací mód
ne

Displej
LCD nepodsvícený

Délka obojku
20 – 50 cm

Napájení
na baterie

Baterie v přijímači
3V CR2

Baterie ve vysílači
3V CR2430

Výdrž přijímače
1 – 2 měsíce

Výdrž vysílače
1 – 3 měsíce

Rozměr přijímače (š/v/h)
6,8 x 3,8 x 4,3 cm

Rozměr vysílače (š/v/h)
4,5 x 9,8 x 1,8 cm

Hmotnost přijímače
75

Hmotnost vysílače
50

Frekvence
869 MHz

Obsah balení

Přijímač
Vysílač 
Krátké elektrody 
Dlouhé elektrody
Nastavitelný obojek
Baterie
Testovací výbojka
CZ, EN návod

  Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Canicom 200 - kvalitně Produktový přehled - levně 352999