Cedulka pozor pes formát A5 s vlastním psem a textem 20


470 

Katalogové číslo: dib-a5 Kategorie: ,

Více detailů o

Na cedulku z velmi odolného materiálu Dibond® o rozměrech cca 15 x 20 cm vytiskneme digitální technologií vaší fotografii s textem dle vaší představy. Materiál cedulky zaručuje dlouhou trvanlivost a výbornou odolnost vůči povětrnostním vlivům. Digitální technologie zajišťuje vysokou kvalitu tištěného obrázku. V každém rohu cedulky je otvor sloužící k montáži cedulky.Neutrácejte peníze za cedulky, které musíte každoročně měnit!Materiál: Dibond® je moderní hliníková sendvičová deska, kterou tvoří polyetylenové jádro oboustranně kryté lakovaným plechem z hliníku, celková tloušťka 2-3 mm. Vyznačuje se mj. nízkou hmotností a výbornou odolností vůči povětrnostním vlivům. Díky svým vlastnostem, odolnosti a živostnosti je využívána např. na průmyslové fasády.Potisk: Digitální UV LED tisk ve vysoké kvalitě – využíváme technologii digitálního UV LED tisku, u kterého probíhá vytvrzování inkoustu za pomocí LED UV lamp. UV LED technologie přináší výrazně vyšší stabilitu vytištěného obrázku. Vytvrzování inkoustu je konstantní s garantovanou barevností.

Fotografii v co nejvyšší kvalitě a velikosti přiložte k objednávce. V případě 2 zvířat na různých fotech vložte 2 fotografie. V případě více zvířat a fotografií zašlete další fotografie na info@obojky.cz.
Zvolte číslo vybraného pozadí (viz předposlední fota).
Číslo vybraného fontu (viz poslední foto) a text, který bude na cedulce, napište do poznámky na úplném konci objednávky.
V ceně je zahrnuto grafické zpracování dvou zvířat (nemusí se jednat jen o psy). Za každé další si účtujeme +50 Kč. 

VÝROBEK NA MÍRU – platba možná pouze převodem. Děkujeme za pochopení. Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Cedulka pozor pes formát A5  s vlastním psem a textem
20 - kvalitně Produktový přehled - levně 355612