DÁRKOVÁ SADA OSVĚŽOVAČŮ 100 ml


685 


Více detailů o

Sada osvěžovačů vzduchu ideálních pro domácnost i na pracoviště.

Mezi levandulí, citrusy nebo vůní lesa našich osvěžovačů vzduchu si vybere každý. Dodáváme v dárkovém balení se zvýhodněnou cenou.VŮNĚ SPÁNKU (100 ml)Přípravek pro provonění místnosti, na podporu dobrého spánku. Obsažené éterické oleje z majoránky, levandule, senných květů a citrálu napomáhají zklidnění, uvolňování napětí a tím mohou podporovat kvalitní spánek.FRESHNESS (100 ml)Osvěžovač vzduchu příjemné vůně citronové trávy a pomeranče doplněné tymiánem. Obsažené éterické oleje jsou známé svými povzbuzujícími, osvěžujícími a především antimikrobiálními účinky. Mohou pozitivně působit na dýchací cesty a mikrobiálně čistit vzduch.CLIMAFRESH (100 ml)Osvěžovač vzduchu příjemné citrusovo-borovicové vůně podbarvené mátou peprnou. Obsažené éterické oleje jsou známé svými povzbuzujícími, osvěžujícími a především antimikrobiálními účinky. Mohou pozitivně působit na dýchací cesty a mikrobiálně čistit vzduch.

Použití

Dle potřeby nastříkejte do ovzduší, na polštář přiměřené množství. Ideální je provonět dobře vyvětranou místnost a nechat působit obsažené složky.

Skladování

Uvedená trvanli­vost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10°C). Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

Varování

Nepoužívejte v blízkosti ohně! Přípravek obsahuje líh! Osvěžovač není určen pro vnitřní užívání!

 
  Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

DÁRKOVÁ SADA OSVĚŽOVAČŮ
100 ml - kvalitně Produktový přehled - levně 355321