Dogtra 642C pro 2 psy


11 990 


Více detailů o

Dogtra 642C je elektronický výcvikový obojek v robustním zpracování, který umožní trénovat 1-2 psy na dosah až 600 m. Nabízí funkce vibrace, kontinuální a momentální  impulz ve 127 stupních pro nastavení síly. Ergonomická vysílačka má LCD displej, zařízení je nabíjecí a vodotěsné.
 
Dogtra 642C disponuje vibrací, dlouhým a krátkým impulzem, který je možné nastavit ve 127 úrovních, což umožňuje velmi přesné nastavení intenzity pro vašeho psa. Nastavení síly impulzu je díky široké škále úrovní velmi plynulé a upozornění pro psa tak můžete regulovat opravdu mimořádně jemně. Impulzy se nastavují  pomocí otočného kolečka na vysílači. 
Jak obojek, tak i vysílačka jsou nabíjecí a pyšní se velmi dobrou výdrží akumulátoru – při běžném používání až několik dnů. Vysílačka s LCD displejem zajistí pohotové ovládání díky samostatným tlačítkům, kterým jsou přiřazeny jednotlivé funkce zvlášť. To vám umožní reagovat dostatečně pohotově. 
Vzhledem k možnosti nastavení síly elektrostatických impulzů ve 127 úrovních, je obojek vhodný jak pro malá, střední, tak i velká plemena psů. Doporučujeme ho pro psy o váze od 10 do 90kg. Obojek je  vodotěsný a nevadí ani krátkodobé ponořitelní až do 1 metru. 

Dosah obojku
Dogtra 642C vám pomůže trénovat Vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti až 600 metrů. Je tak ideální volbou pro výcvik základních povelů jako jsou ke mě, k noze, zůstaň apod.. popřípadě i na odvolání, přivolání či výcvik psa na dlouhé vzdálenosti.
 
Typ korekce 
Dogtra 642C využívá jako korekci vibraci a el. impulz (krátký nebo dlouhý), který je možné nastavit ve 127 úrovních. Upozornění pro psa tak může být opravdu mimořádně jemné. Jednoduše si obojek nastavíte na míru přímo pro vašeho pejska. Sílu impulzu si můžete kdykoliv zvýšit nebo snížit pomocí kolečka na vysílači. 
 
Baterie a nabíjení
Jak vysílačka, tak i přijímač jsou u Dogtry 642C jsou osazeny vyměnitelným a rychlonabíjecím Nikl-metal hydridovým akumulátorem o kapacitě 350mAh v příjímači a 400mAh ve vysílačce. Vydrž vysílačky i samotného obojku se v provozu pohybuje okolo 3 až 7 dní. Obojek i vysílačku nabijete během 2 hodin.
 
Vodotěsnost 
Dogtra 642C je dodávána s plně vodotěsným a krátkodobě ponořitelným přijímačem až do 1 metru. Je tak ideální volbou pro trénink psů ve vodě nebo extrémních podmínkách (les, bahno). Vysílačka u Dogtry 642 NCP je pouze voděoodolná (nevadí jí krátkodobý déšť nebo sníh).
 
Počet psů 
Dogtru 642C je výcvikový obojek sestavený právě pro výcvik dvou psů najednou. Jednoduše si tak přepínáte tlačítkem na vysílačce mezi jednotlivými psy.
 
Displej 
Dogtra 642C má kvalitní podsvícený LCD displej, díky kterému můžete psa trénovat jak ve dne, tak i v noci. Na displeji máte zobrazenou sílu impulzu a ukazatel stavu nabití a vybití baterie. 
Délka obojku
Dogtra 642C má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 až do 70 cm. 
 
Váha a rozměry
Vysílačka má šířku 4cm, výšku 11,2cm, hloubku 3cm a její váha je 122 gramů. Přijímač má šířku 5,8cm, výšku 3cm, hloubku 4,2cm a jeho váha je 90 gramů. 
 

Výhody produktu
Nevýhody produktu

dosah až 600 metrů
podsvícený LCD displej
dobře tvarovaná vysílačka i přijímač
jednoduché ovládání a velká výdrž akumulátoru
vibrace a možnost nastavení 127 úrovní impulsu
vodotěsný a ponořitelný přijímač do 1 metru
rychlonabíjení během 2 hodin
model pro 2 psy

vyšší cena
nemá zvukové upozornění

V čem vám elektronický výcvikový obojek pomůže?

výcvikové obojky vám pomohou naučit psa chůzi u nohy bez vodítka 
upevnit spolehlivé přivolání za každých okolností 
zastavit psa a odnaučit ho utíkání za zvěří (povely „stůj“, „ke mně“, „k noze“ a „zůstaň“), jinými psy nebo lidmi
odnaučení tahání na vodítku, 
přerušení nežádoucích činností psa („fuj“, „nesmíš“) – odnaučení zlozvyků při každodenním soužití s lidmi, např. braní potravy ze stolu, skákání na lidi, hrabání, žraní exkrementů, nežádoucí štěkání, vytí apod.
precizní docvičení prakticky každého povelu, kdy jej pes musí vykonat stejně přesně a spolehlivě, jako by byl na (až stovky metrů dlouhém!) vodítku
je odstraněna nežádoucí závislost na šňůře, kterou pes velmi dobře pozná a přizpůsobuje jí své chování

 

Pro jaké plemeno je vhodný
Určení vhodnosti pro daného psa je vždy velmi složité, jelikož každý pes je jiný. Především záleží na temperamentu a citlivosti daného psa. Na základě našich zkušeností doporučujeme tento model pro tato plemena psů.
Pro malé psy
Pro střední psy
Pro velké psy

Technické parametry

Dosah
600 m

Vodotěsnost
vodotěsný

Počet psů
1 – 2 psy

Funkce
impuls + vibrace

Síla impulzu
127

Síla vibrace
1

Protištěkací mód
ne

Displej
LCD podsvícený

Délka obojku
20 – 70 cm

Napájení
nabíjecí

Baterie v přijímači
400 mAh

Baterie ve vysílači
350 mAh

Výdrž přijímače
3 – 7 dní

Výdrž vysílače
3 – 7 dní

Rozměr přijímače (š/v/h)
4,2 x 5,8 x 3 cm

Rozměr vysílače (š/v/h)
4,3 x 11,2 x 3 cm

Hmotnost přijímače
90 g

Hmotnost vysílače
120 g

Obsah balení

Přijímač 2ks
Vysílač 
Plastový kufřík
Krátké elektrody
Plastové kontaktní body
Nastavitelný černý obojek
Akumulátor v přijímači
Akumulátor ve vysílači
Dualní nabíječka 
Poutko na krk 
Testovací výbojka
CZ, EN návod

 
 
  Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Dogtra 642C pro 2 psy - kvalitně Produktový přehled - levně 353005