Dogtra ARC 800


10 010 


Více detailů o

Dogtra ARC 800 je elektronický výcvikový obojek s extra přizpůsobeným přijímačem pro pohodlí psa nabízí funkce vibrace a impulz v neuvěřitelných 127 úrovních pro nastavení intenzity. Nastavení impulzu je velmi plynulé a vhodné pro většinu psů. Zařízení je nabíjecí, vodotěsné a maximální vzdálenost pro výcvik činí 800 m.
 
Výcvikový obojek Dogtra ARC 800 se řadí mezi nejspolehlivější elektronické obojky se skvělou výbavou pro běžný i profesionální výcvik. Díky robustní vysílačce a ergonomickému přijímači, který pohodlně sedí psovi na krku je produkt vhodný i pro výcvik loveckých nebo pracovních psů.
S dosahem až 800 m můžete vyrazit na výcvik i do náročnějšího terénu. Cvičit s tímto obojkem můžete pouze jednoho psa, k rozšíření výcviku pro 2 psy prohlížejte produkt Dogtra AC 802.
Dogtra ARC 800 nabízí k upozornění psa vibrace a krátký nebo dlouhý impulz v neuvěřitelných 127 úrovních. Nastavení síly impulzu je velmi plynulé díky minimálním rozdílům v síle mezi jednotlivými úrovněmi. Proto  může být upozornění pro psa opravdu mimořádně jemné. Sílu impulzu si můžete kdykoliv změnit pomocí kolečka na vysílači.

Jak obojek, tak i vysílačka jsou nabíjecí a pyšní se velmi dobrou výdrží akumulátoru – při běžném používání až několik dnů. Dogtra ARC 800 má ergonomicky tvarovanou vysílačku a velmi pohotové ovládání – tlačítka jsou rozdělena pro každou funkci zvlášť – je tedy zajištěna rychlá reakce, která je při výcviku potřebná. Vzhledem k možnosti nastavení síly elektrostatických impulzů ve 127 úrovních, je obojek vhodný jak pro malá, střední, tak i velká plemena psů. Doporučujeme ho pro psy o váze od 10 do 90kg. Obojek je plně vodotěsný a až do 1 metru při krátkodobém ponoření. 
 
Dosah obojku
Dogtra ARC 800 vám pomůže trénovat Vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti až 800 metrů. Je tak ideální volbou pro výcvik v horším terénu, pro základní poslušnost, ale i pro pracovní psy.
 
Typ korekce 
Dogtra ARC 800 využívá jako korekci vibraci a el. impulz (krátký nebo dlouhý), který je možné nastavit ve 127 úrovních. Upozornění pro psa tak může být opravdu mimořádně jemné. Jednoduše si obojek nastavíte na míru přímo pro vašeho pejska. Sílu impulzu si můžete kdykoliv zvýšit nebo snížit pomocí kolečka na vysílači. 
 
Baterie a nabíjení
Jak vysílačka, tak i přijímač jsou u Dogtry ARC 800 jsou osazeny  vyměnitelným a rychlonabíjecím Li-Po akumulátorem. Výdrž vysílačky i samotného obojku se v provozu pohybuje okolo 3 až 7 dní. Obojek i vysílačku nabijete během 2 hodin.
 
Vodotěsnost 
Dogtra ARC 800 je dodávána s plně vodotěsným a ponořitelným přijímačem až do 1 metru. Je tak ideální volbou pro trénink psů ve vodě nebo extrémních podmínkách (les, bahno). Vysílačka u Dogtry ARC 800 je pouze voděoodolná (nevadí jí krátkodobý déšť nebo sníh).
 
Počet psů 
Dogtru ARC 800 je možné použít pouze pro použití na 1 psa. Pro použití pro 2 psy slouží obojek Dogtra ARC 802. 
 
Délka obojku
Dogtra ARC 800 má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 až do 65 cm. 
 
Váha a rozměry
Vysílačka má šířku 4,5cm, výšku 11,1cm, hloubku 3,2cm a její váha je 110 gramů. Přijímač má šířku 8,9cm, výšku 2,9cm, hloubku 4,2cm a jeho váha je 65 gramů. 
 

Výhody produktu
Nevýhody produktu

dosah až 800 metrů
dobře tvarovaná vysílačka i přijímač
jednoduché ovládání a velká výdrž akumulátoru
vibrace a možnost nastavení 127 úrovní impulsu
vodotěsný a ponořitelný přijímač do 1 metru
rychlonabíjení během 2 hodin

vyšší cena
nemá zvukové upozornění

V čem vám elektronický výcvikový obojek pomůže?

výcvikové obojky vám pomohou naučit psa chůzi u nohy bez vodítka 
upevnit spolehlivé přivolání za každých okolností 
zastavit psa a odnaučit ho utíkání za zvěří (povely „stůj“, „ke mně“, „k noze“ a „zůstaň“), jinými psy nebo lidmi
odnaučení tahání na vodítku, 
přerušení nežádoucích činností psa („fuj“, „nesmíš“) – odnaučení zlozvyků při každodenním soužití s lidmi, např. braní potravy ze stolu, skákání na lidi, hrabání, žraní exkrementů, nežádoucí štěkání, vytí apod.
precizní docvičení prakticky každého povelu, kdy jej pes musí vykonat stejně přesně a spolehlivě, jako by byl na (až stovky metrů dlouhém!) vodítku
je odstraněna nežádoucí závislost na šňůře, kterou pes velmi dobře pozná a přizpůsobuje jí své chování

 

Pro jaké plemeno je vhodný
Určení vhodnosti pro daného psa je vždy velmi složité, jelikož každý pes je jiný. Především záleží na temperamentu a citlivosti daného psa. Na základě našich zkušeností doporučujeme tento model pro tato plemena psů.
Pro malé psy
Pro střední psy
Pro velké psy

Technické parametry

Dosah
800 m

Vodotěsnost
ponořitelný

Počet psů
1 pes

Funkce
impuls + vibrace + booster

Síla impulzu
127

Síla vibrace
1

Protištěkací mód
ne

Displej
LCD podsvícený

Délka obojku
20 – 65 cm

Napájení
nabíjecí

Baterie v přijímači
280 mAh

Baterie ve vysílači
400 mAh

Výdrž přijímače
3 – 7 dní

Výdrž vysílače
3 – 7 dní

Rozměr přijímače (š/v/h)
8,9 x 2,9 x 4,2 cm

Rozměr vysílače (š/v/h)
4,5 x 11,1 x 3,2 cm

Hmotnost přijímače
65 g

Hmotnost vysílače
110 g

Obsah balení

Přijímač s namontovanými kontaktními body (15 mm) a polyuretanovým řemínkem šíře 19 mm 
Vysílač 
Plastové kontaktní body (12 mm) pro použití výcvikového obojku bez elektrické stimulace, 2 ks
Akumulátor v přijímači
Akumulátor ve vysílači
Síťová nabíječka a rozdvojka pro současné nabíjení ovladače a obojku
Kovová přezka pro zavěšení ovladače za opasek nebo kapsu + 2 šroubky
Testovací výbojka
Anglický návod
Český návod Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Dogtra ARC 800 - kvalitně Produktový přehled - levně 353006