Dogtrace d-control 900 mini Pro 2 psy


6 990 


Více detailů o

Elektronický výcvikový obojek pro malé a střední psy Dogtrace D-Control 900 Mini nabízí signály zvuk, krátký a dlouhý impulz ve 30 úrovních a funkci Booster. Se zařízením můžete cvičit až 2 psy na vzdálenost 900 m. Plně ponořitelný přijímač, spuštění na magnet, LCD displej a tlačítko pro každou funkci zvlášť.
Elektronický výcvikový obojek  Dogtrace D-Control 900 Mini je díky menšímu přijímači vhodný pro malá a střední plemena psů. Vysílač disponuje funkcí zvuk, krátký a dlouhý impuls ve 30 úrovních a funkci Booster, která zaručí pohotovou reakci, jeho stiskem navýšíte stupeň impulzu až o několik úrovní výš. Obojek je svým dosahem vhodný jak pro základní, tak i profesionální výcvik většiny psů.  Na vzdálenost 900 m můžete cvičit až 2 psy najednou pomocí jedné vysílačky. Model D-Control 900 Mini je ideální volbou pro použití jak ve městě, tak i v lese, kde jsou horší podmínky a může dojít ke snížení dosahu. Přijímač obojku je dodáván s plně ponořitelným přijímačem.Vysílačka má zabudovaný LCD podsvícený displej s indikací úrovně impulzu, zvoleného psa a stavu baterie. Přední panel je osazen tlačítky pro ovládání jednotlivých funkcí. Dogtrace D-Control 500 Mini se vypíná a zapíná pomocí magnetu, kdy pro zapnutí a vypnutí obojku stačí přiložit vysílač k přijímači. Výhodou zařízení je i vysoká výdrž baterií až 6 – 12 měsíců. Pro jistotu vám stav baterií signalizuje světelná kontrolka.

Typ korekce
Model D-Control 900 Mini nabízí 2 typy varovných signálů – korekcí: zvuk a impulz. Krátký a dlouhý impulz můžete ještě nastavit na škále 30ti stupňů. Obojek je vhodný pro citlivé i temperamentní psy, čemuž odpovídá široká škála síly elektrostatických impulzů. Model navíc disponuje funkcí Booster, což je skokové navýšení impulzu.
Dosah obojku
Obojek je svým dosahem vhodný jak pro základní, tak i profesionální výcvik většiny psů.  Maximální vzdálenost pro výcvik činí 900 m. Model D-Control 900 Mini je ideální volbou pro použití jak ve městě, tak i v lese, kde jsou horší podmínky a může dojít ke snížení dosahu.
Baterie a nabíjení
Vysílač je napájen na 2x 1,5V AA baterie, jejíž stav vám ukazuje na LCD displej. Přijímač je napájen 3V baterií, typ CR2, jejich životnost se pohybuje v rozmezí 6 – 12 měsíců v závislosti na četnosti a druhu využívaných funkcí. Stav baterie ukazuje LED indikátor na přijímači. 
Vodotěsnost
Přijímač obojku je dodáván s plně ponořitelným přijímačem. Je tak ideální volbou pro trénink ve vodě nebo extrémních podmínkách (les, bahno) nebo v blízkosti vody. Vysílačka má základní ochranu proti vodě. 
Počet psů
Při dokoupení jednoho přijímače lze s výcvikovým obojkem Dogtrace D-Control 900 Mini trénovat až 2 psy zároveň, pomocí jedné vysílačky.
Displej
Vysílačka má zabudovaný LCD podsvícený displej s indikací úrovně impulzu, zvoleného psa a stavu baterie. Přední panel je osazen tlačítky pro ovládání jednotlivých funkcí.
Délka obojku
Model D-Control 900 Mini má pevný a kvalitní obojek z tkané textilie. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 18 až do 75 cm.
Váha a rozměry
Vysílačka má šířku 5,3 cm, výšku 11,9 cm, hloubku 2,8 cm (bez antény) a její váha je 88 gramů. Přijímač má šířku 4 cm, výšku 6,1 cm, hloubku 3,1 cm a váží 44g.

Výhody produktu
Nevýhody produktu

Vhodný pro výcvik citlivých i temperamentních psů
Možnost výcviku až pro 2 psy
Nastavitelná funkce Booster
Dosah až 900 m
Ponořitelný přijímač
Zvuk a impulz v 30ti úrovních nastavení síly
Tlačítko pro každou funkci zvlášť
Velmi lehký přijímač
Magnetický spínač pro rychlé nastartování
2 délky elektrod v balení
Dlouhá výdrž baterie

Pro výcvik 2 psů je nutno dokoupit další přijímač

Technické parametry

Dosah
900 m

Vodotěsnost
vodotěsný (ponořitelný)

Výdrž přijímače
3 až 6 měsíců

Výdrž vysílače
6 až 12 měsíců

Baterie ve vysílači
2x AA 1,5V

Baterie v přijímači
CR23V

Napájení vysílače
baterie

Napájení přijímače
baterie

Počet psů
až pro 2 psy

Hmotnost přijímače
44g

Nastavení impulzů
30 úrovní

Funkce
impuls + zvuk + booster

Délka obojku
20 – 75 cm

Rozměr vysílače
š.5,3 x v.11,9 x h.2,8 cm

Rozměr přijímače
š.4 x v.6,1 x h.3,1 cm

Hmotnost vysílače
88 g

Displej
LCD podsvícený

Obsah balení

Přijímač 
Obojek
Vysílačka +  klips na opasek
Testovací výbojka
1x baterie CR2 3V
2x baterie AA 1,5V
Elektrody 12 mm
Elektrody 17 mm
Šňůrka pro zavěšení vysílače na krk
Plastový kufřík

Výběr z dvou variant: d-control 900 mini pro 1 psa nebo d-control 902 mini pro 2 psy. Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Dogtrace d-control 900 mini
Pro 2 psy - kvalitně Produktový přehled - levně 355577