Dvířka SureFlap DualScan s mikročipem hnědá


2 999 

Katalogové číslo: dvirka-sfds Kategorie: ,

Více detailů o

Dvířka SureFlap DualScan s mikročipem
Dvířka SureFlap DualScan pro kočky jsou bateriemi poháněná dvířka s mikročipem, která dovolí vstup pouze vaší kočce! Ke vstupu není nutnost použití obojku. Dvířka můžete nastavit až pro 32 koček a pro každou nastavit individuální přístup. Můžete je používat za pomoci přívěsku na obojek, nebo pomocí mikročipu, který kočce aplikuje veterinář. Doporučujeme používat raději mikročipy, které představují spolehlivější identifikaci, protože se nemůžou ztratit. Pokud ale vaše zvíře není, nebo nemůže být očipováno a rozhodnete se pro obojkovou známku SureFlap (není součástí balení), používejte vždy obojek s pevnou přezkou, aby jste měli jistotu, že se známka neztratí.
S dvířky SureFlap DualScan máte vždy přehled o příchodu nebo odchodu kočky. Jedná se o praktického pomocníka do každé kočičí domácnosti! Pomocí DualScanu můžete nastavit, která kočka může a nemůže jít ven. Dvířka mají bezpečnostní programovací režim: pokud vaše kočka náhodou unikne např. otevřeným oknem, může se bez problému dostat zpět domů dvířky, které se po jejím přiblížení otevřou. Můžete nastavit až 4 možnosti podle potřeb koček – dvířka vždy otevřené, vždy uzavřené, pouze dovnitř a pouze ven.
 
Jak funguje mikročip?

Očipování zvířete provádí veterinář. Čip implantuje zvířeti na rameno a společně se jménem a adresou zvířete ho zaregistruje v registru zvířat. Lékař vybavený snímačem dokáže tak přečíst číslo implementovaného čipu a tím zjistí vlastníka zvířete. 
Pouhým zmáčknutím tlačítka uloží dvířka SureFlap identifikační číslo vaši kočky. Dvířka se otevřou pouze zvířátkům, která mají aktivovaný naprogramovaný čip. Tak se zabrání vstupu ostatním nežádoucím návštěvníkům! 
Senzor, který slouží k přečtení čipu vaší kočky, se nachází uvnitř tunelu – umožňuje rozeznat čip i na větší vzdálenost, např. pokud by se čip kočky posunul. Dvířka se otevřou běhěm zlomku vteřiny a uzamknou se automaticky cca 1 sekundu poté, co vaše kočka dvířky projde. Dvířka SureFlap mají manuální „klasický“ 4-polohový zámek, který v případě, že je aktivován vyřadí čipové zamykání z provozu.

 
Do jakých dvěří můžu instalovat dvířka pro kočky SureFlap?

Dvířka pro kočky SureFlap můžete bez problému nainstalovat do všech typů dvěří. Pokud je budete instalovat do prosklených dveří je nutné si pořídit dodatečný nástavec. Tento nástavec je možné využít i v případě, že vám ve dveřích zbyl větší otvor po předchozích dvířkách. Zabudování dvířek do dveří s dvojitým sklem lze také. Přesné instruktce k montáži jsou obsahem návodu, který dostanete spolu s dvířkami.
Pro instalaci do dveří s kovovými pláty nebo kovovým jádrem je třeba pečlivě číst návod k instalaci (návod obsahem balení), protože kov může ovlivnit schopnost čidla rozeznat čip. Při správné instalaci omezení nehrozí.

 
Montážní nástavce pro instsalaci do skla:

není obsahem balení
skládá se ze dvou částí
průměr: 28,5 cm
zakryje výřez o průměru 21 – 26 cm

 
Prodlužující tunel:

není obsahem balení
pro instalaci ve stěnách
rozšiřuje tunel o 5 cm
je možné spojit několik tunelů dohromady

 
Kočičí dvířka SureFlap Dual Scan mají stejnou velikost jako mnoho jiných komerčně dostupných dvířek, takže mohou být snadno nahrazeny. Velikost průchodu Š 14 x V 12 cm, požadavky výřezu k umístění: Š 16,5 x V 17,1 cm. Celková velikost dvířek 21 x 21 cm.
 

Výhody produktu
Nevýhody produktu

není potřeba obojku (mikročip)
pracuje se všemi běžnými čísly čipů (9, 10 a 15-číselnými)
i pro nečipované zvířata
kontrolují příchod a odchod kočky v obou směrech
instalace do zdi, dveří nebo oken
pevné a odolné zhotovení
individuální nastavení čipů (pro každou kočku zvlášť)
výdrž baterií až 6 měsíců (upozornění při slabé baterii)
až 32 různých čísel čipů

čipové známky nejsou obsahem balení

 
Obsah balení

dvířka pro kočky SureFlap DualScan 
šroubky ve 3 různých velikostech
manuál Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Dvířka SureFlap DualScan s mikročipem
hnědá - kvalitně Produktový přehled - levně 351033