Dvoubarevný kožený obojek růžový 3,2 cm x 41 – 50 cm bez embosování


580 

Katalogové číslo: 04120-fu Kategorie: , ,

Více detailů o

Luxusně zpracovaný celokožený obojek dvoubarevný. Na rubu i líci obojku je kvalitní hovězina rozdílné barvy. Protože na tomto obojku není přemíra kování, oko je u přezky, je tento obojek i přes svojí šířku a pevnost příjemně lehký. Takže je vhodný i pro malá plemena, kterým chtějí jejich majitelé dopřát širší, ale pohodlné obojky.

Barva obojku se řídí vrchní kůží.
Možnost embosování
Pokud zvolíte možnost s embosováním, napište prosím text, který chcete na obojek vyembosovat po poznámky (poznámku najdete až na konci objednávky nad tlačítkem Odeslat). Pokud nám bude cokoliv nejasné, budeme vás kontaktovat. Na tento obojek lze embosovat text složený maximálně ze dvou slov – např. dvouslovné jméno psa, jméno psa a telefonní číslo majitele, apod.

! POZOR! – u obojku s embosováním se jedná o „výrobu na míru“, takže je nutná platba předem převodem.
v případě obojku s embosovaným textem – protože se jedná o výrobu „na míru“, tedy pro nás dále neprodejné zboží, lze objednávku realizovat pouze při platbě předem na účet. Zboží lze samozřejmě reklamovat, ale pouze v případě chyby v textu způsobené naší stranou nebo při výrobní vadě.Z tohoto důvodu bychom rádi předešli nesprávnému výběru velikosti obojku. Napište nám proto prosím obvod krku vašeho psa změřený napevno do poznámky. V případě, že se bude rozcházet vámi objednaná velikost obojku s údajem o obvodu krku vašeho psa uvedeným v poznámce, budeme vás kontaktovat. Máte-li možnost, zastavte se s pejskem osobně v naší prodejně a obojek mu vyzkoušíme. Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Dvoubarevný kožený obojek růžový
3,2 cm x 41 - 50 cm
bez embosování - kvalitně Produktový přehled - levně 352541