Elektronický výcvikový obojek Canicom 5.500 Pro 2 psy


8 080 


Více detailů o

Num Axes Canicom 5.500 je moderní elektronický výcvikový obojek nové řady CANICOM 5 s dosahem až 500 metrů. Vhodný pro malá, střední i velká plemena psů. Disponuje funkcemi zvuk, vibrace, impuls a booster. Pro práci v terénu a na větší vzdálenosti doporučujeme některý z vyšších modelů s větším dosahem: Canicom 5.800 (dosah 800 m), Canicom 5.1500 (dosah 1500 m)  V případě, že počítáte v budoucnu s použitím pro dva psy, doporučujeme dokoupit další přijímač. Ovladač je vybaven velmi užitečným tlačítkem pro rychlé vyslání intenzivnějšího impulsu, tzv. BOOSTER. Jeho úroveň je možné předem naprogramovat na vhodnou velikost, vyšší než je běžně používaná při výcviku. Toto „pohotovostní“ tlačítko je pak možno použít v nouzové situaci, kdy je např. třeba rychle a důrazně zastavit psa a běžně používaná úroveň by byla nedostatečná.
 
Dosah obojku
Num Axes Canicom 5.500 vám pomůže trénovat Vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti až 500 metrů. Dosah 500 metrů je dostatečný jak pro základní, tak i profesionální výcvik většiny psů. Num Axes Canicom 5.500 je ideální volbou pro použití jak ve městě, tak i v lese, kde jsou horší podmínky a může dojít ke snížení dosahu.
Typ korekce 
Num Axes Canicom 5.500 má možnost využít jako korekci zvukové upozornění, vibrace a elektrostatický impuls, který je možné nastavit v 15-ti úrovních. Jednoduše si tak obojek nastavíte na míru přímo pro vašeho pejska. Sílu impulzu si můžete kdykoliv zvýšit nebo snížit pomocí tlačítka na vysílači. 
Baterie a nabíjení
Vysílač je napájen 3V baterií, typ CR2450, jejíž stav vám ukazuje na LCD displayi. Přijímač je taktéž napájen 3V baterií, typ CR2,jejíž stav vám ukazuje LED indikátor na přijímači. 
Vodotěsnost 
Num Axes Canicom 5.500 je dodáván s plně vodotěsnou vysílačkou. Přijímači nevadí běžný déšť, sníh nebo bahno, ale nesmí dojít k jeho ponoření do vody. Je tak ideální volbou jak pro základní použití, tak pro výcvik psů, kteří mají rádi vodu.
Počet psů 
Num Axes Canicom 5.500 můžete po dokoupení dalšího přijímače rozšířit až pro výcvik 2 psů.
Displej
Num Axes Canicom 5.500 má kvalitní podsvícený LCD displej, díky kterému můžete psa trénovat jak ve dne, tak i  v noci. Na displeji máte veškeré ukazatele – typ korekce, intenzitu impulzů a indikaci stavu nabití/vybití baterie. 
Délka obojku
Num Axes Canicom 5.500 má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 do 60 cm.
Váha a rozměry
Vysílačka má šířku 5,1 cm, výšku 10,6 cm, hloubku 2,4 cm a její váha je 78 gramů. Přijímač má šířku 7 cm, výšku 3,2 cm, hloubku 5 cm a jeho váha je 85 gramů. 
 
 

Výhody produktu
Nevýhody produktu

plně vodotěsný a ponořitelný přijímač
dosah až 500 metrů
velká výdrž baterií
15 úrovní impulsu a funkce booster
odolný přijímač i vysílačka
jednoduché ovládání

vyšší cena

 
V čem vám obojek pomůže?

v chůzi u nohy bez vodítka a pro spolehlivé přivolání či zastavení psa (povely „stůj“, „ke mně“, „k noze“ a „zůstaň“) odnaučení tahání na vodítku, utíkání za zvěří, jinými psy nebo lidmi
pro přerušení nežádoucích činností psa („fuj“, „nesmíš“) – odnaučení zlozvyků při každodenním soužití s lidmi, např. braní potravy ze stolu, skákání na lidi, hrabání, žraní exkrementů, nežádoucí štěkání, vytí apod.
preciznímu docvičení prakticky každého cviku, kdy jej pes musí vykonat stejně přesně a spolehlivě, jako by byl na (až stovky metrů dlouhém!) vodítku přičemž je odstraněna nežádoucí závislost na šňůře, kterou pes velmi dobře pozná a přizpůsobuje jí své chování

 

Technické parametry

Dosah obojku
500 m

Počet psů
až pro 2 psy

Druh korekce
zvuk + vibrace + impuls + booster

Vodotěsnost
vodotěsný

Nastavení vibrací
1 úroveň

Nastavení zvuku
1 úroveň

Nastavení impulzů
15 úrovní

Protištěkací mód
ne

Displej
LCD podsvícený

Délka obojku
20 – 70 cm

Výdrž vysílače
1 až 3 měsíce

Výdrž přijímače
1 až 3 měsíce

Baterie v přijímači
baterie CR2

Baterie ve vysílači
CR2

Obsah balení

Přijímač
Vysílač 
Krátké elektrody 
Dlouhé elektrody
Nastavitelný obojek
Baterie
Poutko na krk
Testovací výbojka
Anglický návod
Český návod Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Elektronický výcvikový obojek Canicom 5.500
Pro 2 psy - kvalitně Produktový přehled - levně 354275