Elektronický výcvikový obojek Canicom 800 Pro 1 psa


4 790 


Více detailů o

Num´Axes Canicom 800 Expert je moderní elektronický výcvikový obojek. Tetno šikovný výcvikový obojek je vhodný pro výcvik do vzdálenosti 800 metrů. Vhodný pro malá, střední i velká plemena psů. Disponuje funkcemi vibrace, impuls a booster. V případě, že počítáte v budoucnu s použitím pro dva psy, doporučujeme dokoupit další přijímač. Vysílačka je vybavená velmi užitečným tlačítkem pro rychlé vyslání intenzivnějšího impulsu, tzv. BOOSTER. Jeho úroveň je možné předem naprogramovat na vhodnou velikost, vyšší než je běžně používaná při výcviku. Toto „pohotovostní“ tlačítko je pak možno použít v nouzové situaci, kdy je např. třeba rychle a důrazně zastavit psa a běžně používaná úroveň by byla nedostatečná.
Dosah obojku
Num´Axes Canicom 800 Expert vám pomůže trénovat Vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti až 800 metrů. Dosah 800 metrů je dostatečný jak pro základní, tak i profesionální výcvik většiny psů. Num Axes Canicom 800 je ideální volbou pro použití jak ve městě, tak i v lese, kde jsou horší podmínky a může dojít ke snížení dosahu.
Typ korekce 
Num Axes Canicom 800 Expert má možnost využít jako korekci vibrace a elektrostatický impuls, který je možné nastavit v 15-tich úrovních. Jednoduše si tak obojek nastavíte na míru přímo pro vašeho pejska. Sílu impulzu si můžete kdykoliv zvýšit nebo snížit pomocí tlačítka na vysílači.
Baterie a nabíjení
Vysílač je napájen 3V baterií, jejíž stav vám ukazuje na LCD displayi. Přijímač je nabíjecí a stav nabití vám ukazuje LED indikátor na přijímači. 
Vodotěsnost
Num Axes Canicom 800 Expert je dodáván s plně vodotěsným přijímačem, avšak ne ponořitelným. Vysílačce nevadí běžný déšť, sníh nebo bahno, ale nesmí dojít k jeho ponoření do vody. Je tak ideální volbou jak pro základní použití, tak pro výcvik psů, kteří mají rádi vodu.
Počet psů
Num Axes Canicom 800 Expert lze po koupi druhého přijímače použít pro výcvik až dvou psů. Jednoduše si poté na vysílačce přepínate mezi psy.
Displej
Num Axes Canicom 800 Expert má kvalitní podsvícený LCD displej, díky kterému můžete psa trénovat jak ve dne, tak i  v noci. Na displeji máte veškeré ukazatele – typ korekce, intenzitu impulzů a indikaci stavu nabití/vybití baterie. 
Délka obojku
Num Axes Canicom 800 Expert má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 do 68 cm.
Váha a rozměry
Vysílačka má šířku 5,5 cm, výšku 10,8 cm, hloubku 2,4 cm a její váha je 85 gramů včetně baterie. Přijímač má šířku 7,6 cm, výšku 3,5 cm, hloubku 3,5 cm a jeho váha je 60 gramů. 
 

Výhody produktu
Nevýhody produktu

plně vodotěsný přijímač
velká výdrž baterií
15 úrovní impulzu a funkce booster
odolný přijímač i vysílačka
jednoduché ovládání – pro každou funkci tlačítko zvlášť
dosah 800 metrů
nabíjecí přijímač

vyšší cena

V čem vám obojek pomůže?

v chůzi u nohy bez vodítka a pro spolehlivé přivolání či zastavení psa (povely „stůj“, „ke mně“, „k noze“ a „zůstaň“) odnaučení tahání na vodítku, utíkání za zvěří, jinými psy nebo lidmi
pro přerušení nežádoucích činností psa („fuj“, „nesmíš“) – odnaučení zlozvyků při každodenním soužití s lidmi, např. braní potravy ze stolu, skákání na lidi, hrabání, žraní exkrementů, nežádoucí štěkání, vytí apod.
preciznímu docvičení prakticky každého cviku, kdy jej pes musí vykonat stejně přesně a spolehlivě, jako by byl na (až stovky metrů dlouhém!) vodítku přičemž je odstraněna nežádoucí závislost na šňůře, kterou pes velmi dobře pozná a přizpůsobuje jí své chování

 

Technické parametry

Napájení
Nabíjecí

Dosah obojku
800 m

Počet psů
1-2 psy

Funkce
impuls + vibrace

Vodotěsnost
Vodotěsný

Nastavení impulzů
15 úrovní

Délka obojku
20 až 65 cm

Výdrž přijímače
3 dny

Napájení přijímače
nabíjecí a vyměnitelná Li-Ion baterie

Baterie ve vysílači
CR23V

Obsah balení

Přijímač
Vysílač 
Krátké elektrody 
Dlouhé elektrody
Nastavitelný obojek
Baterie
Adaptér
Poutko na krk
Testovací výbojka
Anglický návod
Český návod Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Elektronický výcvikový obojek Canicom 800
Pro 1 psa - kvalitně Produktový přehled - levně 350767