Elektronický výcvikový obojek Dogtrace d-control 400 + 30 dní na vyzkoušení

Elektronický výcvikový obojek Dogtrace d-control 400


2 899 

Katalogové číslo: Z29399 Kategorií: , , , , Štítek:

Více detailů o Elektronický výcvikový obojek Dogtrace d-control 400 + 30 dní na vyzkoušení

dosah až 250 m
akustický signál
dlouhý stimulační impulz
funkce booster
20 úrovní intenzity stimulace
možnost výcviku dvou psů
podsvícený LCD displej
dokonale vodotěsný přijímač
klip pro zavěšení na opasek

Elektronický výcvikový obojek d-control 400 je velikostí korekčních impulsů vhodný pro všechna plemena psů a je určen především pro výcvik základních povelů, dosahem až 250 m.
Vysílač disponuje funkcí zvuk, korekční impuls s úrovní 0 – 19 a nastavitelný trvalý impuls (funkce booster), kde si můžete navolit o 0 – 5 stupňů vyšší intenzitu korekčního impulsu, než je nastavená při tlačítka korekční impuls. Vysílání a vybití baterie jsou zobrazovány na podsvíceném displeji. (Není kompatibilní s modely základní řady d-control mini.)
Obecné vlastnosti:

přijímač má rozměry 64 x 42 x 30 mm a váží 56 g bez baterie
dokonale vodotěsný přijímač
v přijímači je zabudovaný magnetický systém ON / OFF – zapnutí či vypnutí přijímače se tedy provádí pouhým přiložením vysílače k přijímači
kontrola stavu baterií u přijímače i vysílače (bliká červená – zelená na přijímači, zobrazuje se na displeji)
samostatné tlačítko pro vysílání zvukového signálu
volitelné nastavení úrovně korekčního impulsu (0-19)
životnost baterií je až 12 měsíců v závislosti na používání
podsvícený LCD displej pro zobrazení výše korekčního impulsu, vysílání a vybití baterie
možnost používat pro výcvik dvou psů najednou – je zde tlačítko na přepnutí psa A a B
dosah až 250 m na volném prostranství
elektrody pro dlouhosrsté a krátkosrsté psy
u vysílačů je klip pro zavěšení na opasek
vysílač má rozměry 110 x 51 x 29 mm a váží 64 g bez baterie

S výcvikovými obojky DOGtrace je velmi jednoduché a rychlé naučit psa:

chůzi u nohy bez vodítka
spolehlivému přivolání (povely "ke mně", "k noze")
přerušení nežádoucí činnosti ( "fuj", "nesmíš")
odnaučení zlozvyků při každodenním soužití s lidmi, např. braní potravy ze stolu, skákání na lidi, hrabání, nežádoucí štěkání apod.
preciznímu docvičení prakticky každého úkonu, kdy jej pes musí vykonat přesně a spolehlivě, jako by byl na vodítku – přičemž je odstraněna závislost na šňůře. Pes velmi dobře zná když je na šňůře a přizpůsobuje jí své chování
odnaučení pronásledování zvěře a vzdalování se od svého pána v přírodě – a tím vystavování se problémům a nebezpečí s tím spojených. Poskytuje větší svobodu pro Vašeho psa, který se s obojkem může pohybovat zcela volně i tam, kde by to jinak nebylo možné nebo bezpečné.
speciálním činnostem a povelům pro služební, lovecký, sportovní nebo jiný výcvik, použití přímo při lovu pro komunikaci se svým psem.

Funkce zvuk: Se zvukovým signálem můžete naučit Vašeho psa, že tento signál znamená povel "ke mně", "k noze", ať je kdekoliv (zvukový signál Vám tak nahrazuje píšťalku). Můžete vyslat Vašemu psovi výstrahu, když dělá něco zakázaného nebo upoutat jeho pozornost. Zvukový signál předcházející korekčnímu impulsu je velmi účinný -pes si rychle vytvoří spojení mezi svým nesprávným chováním, zvukovou výstrahou a nepříjemným pocitem na krku.
Funkce impuls: Aby pes správně pochopil spojitost mezi impulsy a jeho nesprávným chováním, stiskněte tlačítko přesně ve chvíli, kdy Váš pes dělá něco nedovoleného. Ze začátku doporučujeme začít pouze se zvukovými signály. Tím upoutáte jeho pozornost a upozorníte ho, že dělá něco zakázaného. Jakmile si pes tuto spojitost vytvoří, můžete začít s korekčními impulsy pro efektivnější výcvik. Korekční impulsy jsou nastavitelné v několika úrovních. Krátkým stiskem tlačítka impulsu vyšlete Vašemu psovi upozornění v podobě korekčního impulsu, kratšího než jednu sekundu, který je přenášen dvěma elektrodami na přijímači. Dlouhým stiskem tlačítka impulsu vyšlete korekční impuls s trváním maximálně 4 sekund.
Funkce Booster: Na uvedeném tlačítku (dva blesky) si můžete navolit o 0-5 stupňů vyšší intenzitu korekčního impulsu, než máte Zvolenu u tlačítka běžného korekčního impulsu. Toto tlačítko je pohotová volba pro řešení extrémních situací, kdy Váš pes na standardně nastavenou úroveň korekčního impulsu nezareagoval.
Obsah balení:

přijímač s tkaným černým řemenem bez oka (75cm)
dálkový ovladač s klipem na opasek
testovací doutnavka
2 x baterie CR2 3V
elektrody 12 a 17 mm
šňůrka pro zavěšení vysílače na krk
DVD Výcvik psa pomocí elektronického výcvikového obojku Tento produkt vyrobila značka Dogtrace. Více najdete na e-shopu Reedog.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Elektronický výcvikový obojek Dogtrace d-control 400 Elektronický výcvikový obojek Dogtrace d-control 400