Elektronický výcvikový obojek Dogtrace d-control 442 pro dva psy + 30 dní na vyzkoušení

Elektronický výcvikový obojek Dogtrace d-control 442 pro dva psy


4 899 

Katalogové číslo: Z29395 Kategorií: , , , , Štítek:

Více detailů o Elektronický výcvikový obojek Dogtrace d-control 442 pro dva psy + 30 dní na vyzkoušení

sada pro výcvik dvou psů
5 režimů vibrace
8 režimů světla
dosah až 250 m
akustický signál
podsvícený LCD displej
dokonale vodotěsný přijímač
klip pro zavěšení na opasek

Elektronický výcvikový obojek d-control 442 je vhodný pro všechna plemena psů a je určen především pro výcvik základních povelů, s dosahem až 250 m. Sada pro 2 psy. Vysílač disponuje funkcí zvuk, světlo ( 8 módů)  a 5 režimů vibrace. Vysílání a vybití baterie jsou zobrazovány na podsvíceném displeji. Funkce světlo umožňuje nastavení  8 režimů světelné signalizace v transparentní krabičce přijímače, která slouží ke snadné lokalizaci Vašeho psa ve tmě. Funkce vibrace byla navržena jako alternativní způsob komunikace pro výcvik psů citlivých na stimulační impuls nebo pro výcvik psů s poruchami sluchu. (Není kompatibilní s modely základní řady d-control mini.)
Všeobecné vlastnosti:

přijímač má rozměry 64 x 42 x 30 mm a váží 55 g bez baterie
dokonale vodotěsný přijímač
v přijímači je zabudovaný magnetický systém ON/OFF – zapnutí či vypnutí přijímače se tedy provádí pouhým přiložením vysílače k přijímači
kontrola stavu baterií u přijímače i vysílače (bliká červená – zelená na přijímači, zobrazuje se na displeji)
samostatné tlačítko pro vysílání zvukového signálu
volitelné nastavení 5 režimů vibrací a 8 režimů světla
životnost baterií je až 12 měsíců v závislosti na používání
podsvícený LCD displej pro zobrazení módu vibrace a světla, vysílání a vybití baterie
možnost používat pro výcvik dvou psů najednou – je zde tlačítko na přepnutí psa A a B
dosah až 250 m na volném prostranství
elektrody pro dlouhosrsté a krátkosrsté psy
u vysílačů je klips pro zavěšení na opasek
vysílač má rozměry 110 x 51 x 29 mm a váží 64 g bez baterie

S výcvikovými obojky DOGTRACE je velmi snadné a rychlé naučit psa:

chůzi u nohy bez vodítka
spolehlivému přivolání (povely „ke mně“, „k noze“)
přerušení nežádoucí činnosti („fuj“, „nesmíš“)
odnaučení zlozvyků při každodenním soužití s lidmi, např. braní potravy ze stolu, skákání na lidi, hrabání, nežádoucí štěkání apod.
preciznímu docvičení prakticky každého úkonu, kdy jej pes musí vykonat přesně a spolehlivě, jako by byl na vodítku – přičemž je odstraněna závislost na šňůře. Pes velmi dobře pozná když je na šňůře a přizpůsobuje jí své chování.

Funkce zvuk: Se zvukovým signálem můžete naučit Vašeho psa, že tento signál znamená povel „ke mně“, „k noze“, ať je kdekoliv (zvukový signál Vám tak nahrazuje píšťalku). Můžete vyslat Vašemu psovi výstrahu, když dělá něco zakázaného nebo upoutat jeho pozornost. Zvukový signál předcházející korekčnímu impulsu je velmi účinný -pes si brzy vytvoří spojení mezi svým nesprávným chováním, zvukovou výstrahou a nepříjemným pocitem na krku.
Funkce světlo: Na uvedeném tlačítku (se sluníčkem) si můžete navolit jeden z osmi režimů světelné signalizace. Stiskněte dlouze tlačítko pro volbu psa A nebo B (dle spárovaného přijímače) až dokud se na displeji nerozbliká příslušná volba A nebo B.Pomocí tlačítek s šipkou nahoru/dolů nastavte požadované číslo módu (0-8) a potvrďte opětovnou volbou A nebo B. Módy můžete nastavit tak, abyste ve tmě rozeznali své psy, podle intervalu blikání (např. pes A blikání po 1 sekundě a pes B blikání po 2 sekundách).
Funkce vibrace: Slouží zejména pro upoutání pozornosti citlivých psů nebo pro výcvik psů s poruchami sluchu. Zajišťuje diskrétní přivolání psa, které je u hluchých psů prakticky nemožné a které neslyší nikdo v okolí. Poskytuje možnost vyrušení psa z nežádoucí činnosti s využitím momentu překvapení. Nižší režimy se dají využít jako pochválení psa (místo „poplácání“) – následuje odměna ve formě hračky, pamlsku apod.  Díky 5 volitelným režimům vibrace je možno naučit psa, že každý režim znamená něco jiného (např.: "hodný / ke mně / sedni / fuj / nesmíš" apod.). Může také nahradit výukovou metodu pomocí „klikru“ a pamlsku.
Obsah balení:

2 x přijímač s tkaným černým řemenem bez oka (75cm)
plastový kufřík
dálkový ovladač s klipsem na opasek
testovací doutnavka
3 x baterie CR2 3V
elektrody 12 a 17 mm
šňůrka pro zavěšení vysílače na krk Tento produkt vyrobila značka Dogtrace. Více najdete na e-shopu Reedog.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Elektronický výcvikový obojek Dogtrace d-control 442 pro dva psy Elektronický výcvikový obojek Dogtrace d-control 442 pro dva psy