Elektronický výcvikový obojek Petrainer PET980 Smart Control


3 510 


Více detailů o

Petrainer PET980 Smart Control je moderní elektronický výcvikový obojek, který můžete ovládat pomocí chytrého telefonu. Obojek je ovládán přes bluetooth 4.0 a dosah je až 100 metrů. Je dobíjecí, vodotěsný a disponuje funkcí vibrace, impuls, protištěkací mód a anti lost. Doporučujeme ho spíše pro střední a velká plemena. U obojku je možné nastavit sílu impulzu a vibrací od úrovně 0 až 100 díky tomu je obojek vhodný pro všechny psy o hmotnosti od 10 kg až do 90 kg. Navíc díky chytrému pohybovému senzoru šetří obojek energii – jakmile snímač zaznamená, že nedochází k pohybu, přepne se do režimu stand-by. Obojek také disponuje funkcí anti lost – to znamená, že si můžete nastavit záonu, např. 100 m a pokud se pes vzdáli od  vašeho telefonu na víc jak 100m budete upozorněni vyzváněním.
Dosah obojku
Petrainer PET980 Smart Control vám pomůže trénovat Vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti až 100 metrů. Tento obojek je tedy vhodný pro základní výcvik povelů a poslušnosti psa.
Typ korekce 
Petrainer PET980 Smart Control má možnost využít jako korekci vibrace a elektrostatický impuls. Vibraci a sílu impulzu si můžete nastavit ve 100 úrovních. Jednoduše si tak obojek nastavíte na míru přímo pro vašeho pejska. Sílu impulzu si můžete kdykoliv zvýšit nebo snížit pomocí tlačítek na vysílači
Protištěkací mód
Tento obojek jako jeden z mála disponuje protištěkacím módem (kombinace výcvikového a protištěkacího obojku v jednom). Díky protištěkacímu módu můžete jednoduše zamezit nežádoucímu štěkání vašeho psa. Tuto funkci si můžete aktivovat a deaktivovat dle vaší potřeby.
Displej
Petrainer PET980 Smart Control má velmi propracovanou aplikaci pro ovládání. Spárování s telefonem je velmi jednoduché a v aplikaci máte jednoduše znázorněná tlačítka pro každou funkci. 
Vodotěsnost 
Petrainer PET980 Smart Control je dodáván s kompletně vodotěsným přijímačem (nevadí mu déšť, sníh a krátkodobé ponoření). Je tak ideální volbou pro výcvik psů ve vodě.
Počet psů 
Petrainer PET980 Smart Control je možné použít pro ovládání více psů najednou, bez ztráty funkcí. Přikoupením dalších obojků jej můžete jednoduše rozšířit, až pro výcvik 10 psů najednou. Na vysílačce si pak můžete pomocí tlačítka přepínát mezi jednotlivými psy.
Baterie a nabíjení
Petrainer PET980 Smart Control je osazena dobíjecím Lithium-Ion akumulátorem o kapacitě 450mAh a její výdrž v provozu se pohybuje okolo 3 dnů.  
Délka obojku
Petrainer PET980 Smart Control má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z nylonu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 až do 65cm. 

Výhody produktu
Nevýhody produktu

ovládání přes váš mobil
velká výdrž akumulátoru
vodotěsný přijímač
až 100 úrovní impulsu a vibrací
možnost výcviku až 10 psů najednou
anti lost funkce
protištěkací mód

vyšší cena
nemá zvukové upozornění
dosah jen 100 metrů

 
V čem vám obojek pomůže?

v chůzi u nohy bez vodítka a pro spolehlivé přivolání či zastavení psa (povely „stůj“, „ke mně“, „k noze“ a „zůstaň“) odnaučení tahání na vodítku, utíkání za zvěří, jinými psy nebo lidmi
pro přerušení nežádoucích činností psa („fuj“, „nesmíš“) – odnaučení zlozvyků při každodenním soužití s lidmi, např. braní potravy ze stolu, skákání na lidi, hrabání, žraní exkrementů, nežádoucí štěkání, vytí apod.
preciznímu docvičení prakticky každého cviku, kdy jej pes musí vykonat stejně přesně a spolehlivě, jako by byl na (až stovky metrů dlouhém!) vodítku přičemž je odstraněna nežádoucí závislost na šňůře, kterou pes velmi dobře pozná a přizpůsobuje jí své chování

v odstranění nežádoucího štěkání, vytí a kňučení psů v bytě či na zahradě ve vaší nepřítomnosti
odstranění nežádoucího štěkání psů na lidi, auta, kola, zvířata a různé předměty
odstranění štěkání nebo vytí sousedových psů

 

Technické parametry

Dosah obojku
50 m

Počet psů
1 až 10 psů

Funkce
vibrace + el.impulz

Nastavení vibrací
99 úrovní

Nastavení zvuku
ne

Nastavení impulzů
99 úrovní

Protištěkací mód
ano

Délka obojku
20 až 60 cm

Doba nabíjení vysílače
2 až 4h

Výdrž přijímače
3 až 7 dní

Napájení přijímače
dobíjecí akumulátor

Baterie v přijímači
450mAh

Obsah balení

Přijímač 
Nabíječka
Elektrody
Nastavitelný obojek
Akumulátor do přijímače
Testovací výbojka 
Anglický návod
Český návod Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Elektronický výcvikový obojek Petrainer PET980 Smart Control - kvalitně Produktový přehled - levně 350773