ELEUTHEROCOCC Eleutherococcový krém k péči o zralou pokožku 100 ml


588 

Katalogové číslo: h2007 Kategorie: , ,

Více detailů o

Lecitinový regenerační krém s eleutherococcem pro péči o zralou, oslabenou, unavenou pokožku.

Jemný lecitinový regenerační krém s eleutherococcovým extraktem určený především pro péči o zralou a alipickou pleť. Účinné složky pomáhají při aktivaci látkové výměny a působí proti tvorbě vrásek. Krém vzhledem k obsaženému extraktu z eleutherococcu, lecitinům a oleji ylang-ylang podporuje látkovou výměnu, udržuje pokožku vláčnou, působí proti tvorbě vrásek, zpevňuje podkoží. Regeneruje unavenou, namáhanou pokožku obličeje. V eleutherococcu se nachází malé množství éterických olejů, fytohormony a vitamíny prospěšné k vitalizaci.

Použití
Nejlépe 2x denně po omytí obličeje naneste na vlhkou pleť přiměřené množství krémua jemně vmasírujte. 

Skladování
Uvedená trvanli­vost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10°C).Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu.Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

Varování
Tento produkt není určený na léčbu jakékoliv nemoci.Je nám líto, že nemůžeme poskytovat bližší informace o použití tohoto produktu. Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 nám zakazuje sdělovat neschválené zdravotní tvrzení. Informace můžete najít ve veřejně dostupných zdrojích jako jsou encyklopedie bylin, herbáře, nebo na Blogu Karel Hadek.

 
Hlavní obsahové složky

Lecithin
YLANG YLANG Éterický olej
Eleutherococc extrakt Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

ELEUTHEROCOCC Eleutherococcový krém k péči o zralou pokožku
100 ml - kvalitně Produktový přehled - levně 355215