Expirováno Marp Holistic Chicken 2 Kg 6.6.2019 + 30 dní na vyzkoušení

Expirováno Marp Holistic Chicken 2 Kg 6.6.2019


289 

Katalogové číslo: ZZ37995 Kategorie: , , ,

Více detailů o Expirováno Marp Holistic Chicken 2 Kg 6.6.2019 + 30 dní na vyzkoušení

Výběrové holistické krmivo pro všechny psy obsahuje vysoký podíl kuřecího a čerstvého masa. Jednoproteinové granule výhradně z jednodruhového masa včetně tuků a přísad pomohou předejít alergickým reakcím pejska a nemusíte k tomu dlouze studovat složení.

""

Receptura je navíc bez obilovin a škodlivých sacharidů, předchází zažívacím potížím a obezitě psů. Granule od značky Marp dokazují profesionalitu vyváženým poměrem Omega 3 a 6 mastných kyselin, které jsou nezbytné pro správné funkce organismu. Nenasycené tuky (Omega 3 a 6) jsou podstatné pro zdraví a kondici, tělo je však nedokáže samo produkovat. Předchází obezitě, pomáhají metabolickým procesům v těle a prospějí husté a lesklé srsti. Marp přináší vašemu pejskovi na misku to nejlepší a zlepšuje kondici obsahem zeleniny, vajec a divokých bylinKonzervováno rozmarýnem přírodní cestou.

""

 

Holistické krmivo Marp vhodné pro psy všech plemen a stáří je jistou volbou odborníků a milujících zodpovědných chovatelů.

 

 

""

 

 

Složení:
Kuřecí maso (připravené z čerstvého masa) 25%, Sušené kuřecí maso 22%, Sladké brambory, Brambory, Vejce, Hrách, Kuřecí tuk 3% (konzervován směsí tokoferolů a rozmarýnu), Vojtěška, Pivovarské kvasnice, Kuřecí vývar 2%, Hrášková vláknina, Minerály, Vitaminy, Fruktooligosacharidy, Rajčata, Lecitin, Taurin, Mořská řasa, Cholin Chlorid, Česnek, Šípek, Máta, Petržel, Anýz, Pískavice řecké Tento produkt vyrobila značka . Více najdete na e-shopu Reedog.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Expirováno Marp Holistic Chicken 2 Kg 6.6.2019 Expirováno Marp Holistic Chicken 2 Kg 6.6.2019