Eyenimal Training Soft - 30 dnů na vyzkoušení

Eyenimal Training Soft


2 490 

Katalogové číslo: Z88 Kategorie: Štítek:

Více detailů o Eyenimal Training Soft – 30 dnů na vyzkoušení

Přemýšlíte o koupi výcvikového obojku? Nevíte jaký vybrat? Zavolejte nám a nechte si poradit, jaký model je vhodný pro vašeho psa. Výběr výcvikového obojku může být velmi specifický.  Pokud si nejste jisti výběrem obraťte se na nás a společně vybereme výcvikový obojek na míru vaším potřebám a vhodný pro vašeho pejska. Kontaktujte nás na infolince 721 471 118, emailu info@elektro-obojky.cz nebo pomocí online chatu v pravém dolním rohu. 
Eyenimal Training Soft je vibrační výcvikový obojek, který disponuje funkcemi vibrace, zvuk a světlo. Je tak ideální volnou pro ty majitelé, kteří nechtějí používat elektrostatickou stimulaci. Vhodný i pro začátečníky. Dosah obojku je až 200 m a je určen pro výcvik 1 psa. Vysílačka posílá psovi 2 druhy signálu: vibrační (chvěním obojku na krku psa) a zvukové, které lze využít k výcviku dle potřeby různým způsobem. Obojek disponuje také vysoce svítivou červenou LED diodov v obojku a po jejím zapnutí tak ve tmě zviditelní vašeho psa výraznými intenzivními záblesky mnohem výrazněji než běžný svítící obojek. 
 
Dosah obojku
Num Axes Eyenimal Training Soft vám pomůže trénovat Vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti až 200 metrů. Dosah 200 metrů je dostatečný jak pro základní, tak i profesionální výcvik většiny psů. Je ideální volbou pro použití jak ve městě, tak i v lese, kde jsou horší podmínky a může dojít ke snížení dosahu.
 
Typ korekce 
Eyenimal Training Soft má možnost využít jako korekci zvukové upozornění a  vibrace.  Jednoduše si tak obojek nastavíte na míru přímo pro vašeho pejska. 
 
Baterie a nabíjení
Obojek je napájen lithiovou baterií 3V, typ CR2032 jejíž stav Vám ukazuje LED indikátor na přijímači. Výdrž baterie v pohotovostním režimu cca až 6 měsíců.
 
Vodotěsnost 
Vysílačka Eyenimal Training Soft je odolná proti mírnému dešti. Přijímač je dodáván plně vodotěsný a odolný proti ponoření. Ideální volbou pro psa, který má rád vodu.
 
Počet psů 
Eyenimal Training Soft není možné použít pro ovládání více psů najednou.
 
 
Délka obojku
Eyenimal Training Soft má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 do 50 cm.
 
Váha a rozměry
Vysílačka má šířku 4,2 cm, výšku 9,8 cm, hloubku 1,7 cm a její váha je 36 gramů. Přijímač má šířku 4,3 cm, výšku 6,8 cm, hloubku 3,8 cm a jeho váha je 75 gramů. 
 
 
Výhody

plně vodotěsný a ponořitelný přijímač
velká výdrž baterií
odolný přijímač i vysílačka
jednoduché ovládání – pro každou funkci tlačítko zvlášť
LED dioda v obojku
magnetické zapínání
malá hmotnost a rozměry

Nevýhody

dosah jen 200 metrů
vyšší cena

Obsah balení

Přijímač
Vysílač 
Nastavitelný obojek
Baterie
Poutko na krk
Testovací výbojka
Anglický návod
Český návod

  Tento produkt vyrobila značka Eyenimal. Více najdete na e-shopu Reedog.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Eyenimal Training Soft Eyenimal Training Soft