Fauna Rinis – nosní kapky pro psa 10 ml


351 

Katalogové číslo: f0030b Kategorie: , ,

Více detailů o

Nosní olejové kapky pro psy.
Nosní olej je vynikající a účinný přírodní preparát při svém speciálním poslání. Obsahuje jemné rostlinné oleje vytvářející na sliznici ochranný olejový film, který chrání před vysušováním (například účinkem ústředního topení) i před nepříznivými vlivy životního prostředí (pylové alergie, senná rýma). Účinné rostlinné látky uklidňují, ošetřují sliznici nosu-čenichu psa a optimalizují její fyziologické funkce. Éterické oleje obsažené v preparátu působí preventivně proti nasídlování a rozmnožování nežádoucích mikroorganizmů, které způsobují rýmu. Je prospěšný proti usazování minerálních solí v úzkých částech nosních dutin. Balení 10ml obsahuje cca 300 nosních kapek preparátu, 20 ml obsahuje cca 600 kapek preparátu.
Hlavní obsahové složky nosních kapek: Rostlinné oleje: mandlový, canolový, sojový.Éterické oleje: levandulový,heřmánkový atd. Vitaminy, např. A, E.
Použití: 1-2x denně pomocí aplikátoru vkápneme doNosní houby–čenichu 1–2 kapky preparátu(záleží na velikosti psa), proudem aktivně vdechovaného vzduchu se olej rozprostře po sliznici. Olej lze používatpři onemocnění rýmou i jako prevenci proti ní. Stejně tak lze jeho preventivní použití doporučit před koupelí, proti vysoušení vlivem topení v domech, bytech.
Tip: Nosní olej se dá použít i k ošetření ušní sliznice. Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Fauna Rinis - nosní kapky pro psa
10 ml - kvalitně Produktový přehled - levně 45975