Fauna Spot 20 ml


435 

Katalogové číslo: f-spot Kategorie: , ,

Více detailů o

Insekticidní preparát pro preventivní ošetření před klíšťaty, blechami a všenkami.
Preparát Fauna Spot odpuzuje parazity. Kožíšky našich zvířat bývají častým útočištěm různých parazitů a bodavého hmyzu. Díky éterickým olejům, které tvoří hlavní obsahové složky preparátu Fauna spot, můžete škůdcům zabránit v jejich činnosti. Po aplikaci preparátu nemusíte mít obavu z otravy, zvíře není potřeba izolovat a bránit tak styku zvířete s dalšími zvířaty nebo členy rodiny. Díky olejovému základu se éterické oleje lépe fixují na srst zvířete a dochází k pomalému uvolnění. Účinnost preparátu se tím prodlužuje na cca 3 týdny, v začátku je ale potřeba preparát aplikovat častěji.  Rovněž pokud je zvíře koupáno – umýváno, tak vždy po koupeli. Obsažené silice podporují funkci imunitního systému, aktivují obranyschopnost organismu.
Bonus navíc – přípravek lze zároveň označit jako psí parfém – váš pes bude po aplikaci krásně vonět.
Doporučené použití: preparát aplikujeme na místa se zvýšeným výskytemkrevního a lymfatického řečiště – slabiny, uši a na místa, kde se nejčastějiklíště uchytí-kořen ocasu, kohoutek.
Dávkování: Malé zvíře /0,5- 8 kg/….5-10 kapekStřední zvíře /do 20 kg/…10-20 kapekVelké zvíře / do 40 kg/…20-30 kapekObří zvíře / nad 40 kg/…30 kapek a více
Tip: preparát aplikovat na srst a pokožku a lehce jej vetřít. Vhodné je aplikovat pár kapek i na bříško: 1-2 kapky naneseme na ruce a pohladíme jimi bříško. Preparát je plně bezpečný při kontaktu s pokožkou lidí i zvířat. Preparát může přijít do styku s dětskou pokožkou.
Hlavní obsahové složky: Rostlinné oleje: jojobový. Éterické oleje: citronová tráva, tymiánový, pačuliový, levandulový,  rozmarýnový atd. Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Fauna Spot
20 ml - kvalitně Produktový přehled - levně 46116