Felleol 100 ml


524 

Katalogové číslo: f0003c Kategorie: , ,

Více detailů o

Na poškozenou, matnou, přesušenou srst. Usnadňuje rozčesávání.
Jedním z možných důsledků používání tenzidových mycích přípravků na srst, tedy šamponů, bývají příliš přesušená, matná srst , která se snadno láme, třepí a „elektrizuje“. Zde pak nezbývá než jejich tukový „mikrofilm“ obnovit. V principu lze použít, kterýkoli rostlinný olej, jak se obvykle dočítáme. Zde doporučujeme maximální opatrnost a nedůvěřivost. Rostlinné oleje jsou chemicky značně nestabilní, hlavně pak v podmínkách, kdy jsou naneseny na srst. Kyslík obsažený ve vzduchu spolu s UV zářením by přivodily jejich doslova bleskové žluknutí, a tím i nepříjemný zápach spolu s nutností ještě častějšího mytí srsti. Felloil přichází na trh jako (bio)chemicky stabilní preparát. Ani po aplikaci na srst nežlukne. Je bohatý na vitamíny A a E a vykazuje ochranný faktor zhruba 4, čímž nabízí srsti i ochranu před UV zářením. Lze ho požívat na suché i normální srst, které navrací lesk, zlepšuje její elastičnost, zabraňuje nadměrné lámavosti a třepení. Felloil také podstatně usnadňuje rozčesávání srsti.
 Hlavní obsahové složky: Rostlinné oleje: jojobový, karité, z vlašských ořechů. Lecitin. Éterické oleje: grapefruitový, rozmarýnový. Vitaminy A, E.
 Použití: Do umyté srsti, ještě dříve než oschne, vetřeme pár kapek preparátu Felloil. Bude se mnohem lépe rozčesávat, po uschnutí má srst přirozený lesk, neláme se a netřepí. Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Felleol
100 ml - kvalitně Produktový přehled - levně 45951