Fontána PetSafe Current L


990 

Katalogové číslo: ps-curr Kategorie: , ,

Více detailů o

 
Fontána PetSafe Current
Kompaktní plastová fontána PetSafe Current s nepřetržitou cirkulací vody je vyrobena ze zdravotně nezávadného plastu. PetSafe Current zvyšuje kvalitu vody pomocí filtru z aktivního uhlí. Díky dvěma úchytkám se s miskou snadno manipuluje a jednoduše se čistí. Přiložená krytka navíc chrání čerpadlo před zásahy zvědavců a můžete proto klidně zanechat vaše mazlíčky u fontány  bez dozoru. Zdravou vodu od PetSafe Curremt ocení vaše kočka či pes ve třech velikostech fontány. Plast bez obsahu BPA (Bisfenol A) představuje zdravotně nezávadný materiál vhodný pro konzumaci potravin. 
 
Přírodní filtrace vody
Fontána na vodu PetSafe Current užívá k čištění vody přírodní produkt aktivní uhlí. Uhlí zbaví vodu účinně bakterií i dalších škodlivin. Odbourá těžké kovy, vodu změkčí a odstraní chlor, nebo i případný zápach. Kvalitu vody zlepšuje navíc neustálá cirkulace vody ponořitelným čerpadlem. Efekt tekoucí vody láká vaše chlupaté obyvatele k pití.
V různých velikostech pro pohodlí každého mazlíčka
S fontánou PetSafe Current se zachází velmi snadno. Úchytky ve spodní části misky zabezpečí pohodlný přenos fontány. Lze umývat v myčce! Pro správnou funkce zapojte fontánu do sítě pomocí přikládaného adaptéru.

Výhody produktu
Nevýhody produktu

Nepřetržitá cirkulace vody
Zdravotně nezávadný materiál
Jednoduchá manipulace
Antibakteriální účinky
Kompatibilní pro umytí v myčce
Vhodná pro psy i kočky
3 varianty velikostí

Žádné

 
Obsah balení

1x fontátna PetSafe Current
síťový adaptér
filtry s aktivním uhlím
manuál Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Fontána PetSafe Current
L - kvalitně Produktový přehled - levně 354072