Fotopast Forestcam LS870 - 30 dnů na vyzkoušení

Fotopast Forestcam LS870


4 990 

Katalogové číslo: Z754 Kategorie: , , Štítek:

Více detailů o Fotopast Forestcam LS870 – 30 dnů na vyzkoušení

Nové a moderní fotopasti FORESTCAM vás zaujmou nejenom svým zhledem a kompaktností, ale především svou funkčností a důmyslným návrhem. Vysoké krytí IP65 předurčuje použití v nejnáročnějších podmínkách. Vestavěná LCD obrazovka na čelní straně umožní dokonalé zamíření fotopasti. Zárukou kvalitních záznamů je 12Mpx rozlišení fotografií a rozlišení videa v normě 1080p se zvukem. Dosah neviditelného nočního osvitu IR diod 940nm je 15 metrů.
Fotopasti značky FORESTCAM vynikají svou jedinečnou konstrukcí a výborným poměrem cena a výkon. Mezi největší výhody patří vestavěná LCD obrazovka pro snadné zaměření fotopasti, oddělené baterie od citlivých částí a jejich výměna, která je opravdu snadná. Umístění samotných baterií ve fotopastech FORESTCAM je naprosto bezpečné, při vytečení baterií stačí pouze odstranit nečistoty bez destruktivních následků.
Navíc nemusíte mít obavy, že nebudete umět fotopast nastavit. Nastavení je v českém jazyce a je opravdu jednochudé, a tak ho zvládne každý!
Rychlost spouště (udává dobu, za kterou je fotopast schopna po vstupu na stanoviště pořídit záznam) řesí FORESTCAM s nejnovějším firmwarem a nabízí působivou rychlost 0,7s. Mezi další silné stránky fotopasti patří management časovačů. Pokud například potřebujete, aby fotopast pracovala pouze v nočních hodinách, není nic jednodušího, než fotopast na časový úsek nastavit. Fotopast umožní nastavit až 3 rozdílné časové úseky.
Pokud světelné podmínky dovolí, lze na fotopasti aktivovat laserové ukazovátko, které přesně zobrazí bod zaměření.

Co se týče natáčení videosekvencí lze s fotopastí FORESTCAM pořizovat až minutu dlouhá videa v rozlišení fullHD, včetně zvukové stopy. Kvalita videa je v rozlišení 1440×1080 a tím se řadí mezi ty nejvyšší s jakou se u fotopastí můžeme setkat.
 
Technické parametry

 
Výhody

rychlá odezva (0,7 sec.)
laserové ukazovátko
12 MPx rozlišení foto a videa
IR neviditelné
voděodolná

Nevýhody

Žádné

Obsah balení

Fotopast 
Upínací popruh Tento produkt vyrobila značka Forestcam. Více najdete na e-shopu Reedog.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Fotopast Forestcam LS870 Fotopast Forestcam LS870