Fotopast Forestcam LS880 - 30 dnů na vyzkoušení

Fotopast Forestcam LS880


6 990 

Katalogové číslo: Z755 Kategorie: , , Štítek:

Více detailů o Fotopast Forestcam LS880 – 30 dnů na vyzkoušení

Fotopast FORESTCAM LS880 vybavená GSM modulem pro okamžité odeslání snímků v rozlišení 800×600 na email nebo mobil jako MMS. Vysoké krytí IP67 předurčuje použití v nejnáročnějších podmínkách. Vestavěná LCD obrazovka na čelní straně umožní dokonalé zamíření fotopasti. Zárukou kvalitních záznamu je 12Mpx rozlišení fotografií a rozlišení videa v normě 1080p. Dosah neviditelného nočního osvitu IR diod 940nm je 15 metrů.
Mezi další silné stránky fotopasti patří management časovačů. Pokud například potřebujete, aby fotopast pracovala pouze v nočních hodinách, není nic jednodušího, než fotopast na časový úsek nastavit. Fotopast umožní nastavit až 3 rozdílné časové úseky.
Díky GSM modulu je možné s fotopastí FORESTCAM LS880 přenášet pořízené snímky rovnou na mobil nebo email. Stačí vložit do fotopasti SIM kartu a můžete odesílat. Budete tak vždy informováni o dění v místě instalace.
Pokud světelné podmínky dovolí, lze na fotopasti aktivovat laserové ukazovátko, které přesně zobrazí bod zaměření.
Kvalitní obrazový chipset pořizuje velice pestré a ostré denní záznamy. V noci je využíváno neviditelného přísvitu pro lidské oko, které v případě použití pro myslivost neruší zvěř. Co se týče natáčení videosekvencí lze s fotopastí FORESTCAM pořizovat až minutu dlouhá videa v rozlišení fullHD, včetně zvukové stopy. Kvalita videa je v rozlišení 1440×1080 a tím se řadí mezi ty nejvyšší s jakou se u fotopastí můžeme setkat.
 
 
 Ukázka videa

Ukázky fotografií

 
Nemusíte mít obavy, že nebudete umět fotopast nastavit. Nastavení je v českém jazyce a je opravdu jednochudé, a tak ho zvládne každý! Samotná výměna baterií je velice snadná.
 

 
 
Výhody

GSM modul
Voděodolná
12 MPx rozlišení foto i video
neviditelné IR diody
Laserové ukazovátko

Nevýhody

žádné

Obsah balení

Fotopast
Upínací popruh Tento produkt vyrobila značka Forestcam. Více najdete na e-shopu Reedog.cz

Vlastnosti produktu

  • Čeština: české menu
  • Závit pro stativ: Závit pro stativ
  • Závit pro stativ: Závit pro stativ
  • Záznam zvuku: ano
  • Další parametry jsou zde…

Více fotek a obrázků:

Fotopast Forestcam LS880 Fotopast Forestcam LS880