Garmin Alpha 100 + T5 Mini + EU Mapy


25 990 


Více detailů o

Nový model sledovacích zařízení Garmin je s menším a lehčím obojkem T5 (mini) vhodný hlavně pro menší plemena. Ve výbavě produktu je samostatné GPS zařízení Alpha 100 s dotykovým displejem a gps obojkem T5 (mini). Spojení technologie GPS s podporou GLONASS a VHF vám zaručí přehled i v těžko dostupném a náročném terénu při naháňkách, záchranářské činnosti nebo vysoké turistice.
Garmin Alpha 100 + T5 Mini + EU Mapy
Nový model sledovacích zařízení Garmin je s menším a lehčím obojkem T5 (mini) vhodný hlavně pro menší plemena. Ve výbavě produktu je samostatné GPS zařízení Alpha 100 s dotykovým displejem a gps obojkem T5 (mini). Spojení technologie GPS s podporou GLONASS a VHF vám zaručí přehled i v těžko dostupném a náročném terénu při naháňkách, záchranářské činnosti nebo vysoké turistice. Nový T5 obojek je vybaven GPS/GLONASS příjiímačem pro dokonalý příjem signálu a sledování za jakýchkoliv podmínek prostředí s novou funkcí pro nastavení bezpečnostní zóny s upozorněním.
HLAVNÍ PŘEDNOSTI GARMIN Alpha 100
EMERGENCY ALERT – upozornění na nebezpečí: užívatelé Alpha 100 mají možnost jednoduše sdílet svou aktuální polohu spolu s dalšími a v případě nebezpečí spustit alarm.ALPHA TRACKING – sledování aktivity dalších užívatelů Alpha 100 s přednastavenými zprávama.DISTANCE ALERTS – upozornšní na vzdálenost resp. rádius: nastavte si rádius pro spuštení upozornění pokud se pes dostane mimo zvolený rádius v dané geozóně.

Garmin Alpha 100 je standartně vybavená ANT+ bezdrátovým rozhraním pro připojení volitelných externích snímačů jako externý snímač teploty tempe.
Zařízení můžete jednoduše připojíte k svému PC/MAC pomocí USB a můžete sdílet svoje trasy prostředníctvím aplikácie BaseCamp, kde si můžte plánovat cesty, analyzovat a spravovat trasy a body, spravovat body zájmu POI a mnoho dalšího.
Garmin Alpha 100 je vybavené 3D kompasem, co z ní dělá spolehlivýho společníka i v neznámém teréně a slotem na mikro SD karty, který můžete využít na nahrávání libovolných map z edice TOPO anebo cestní. Zařízení je vybaveno mapou TOPO Euro. V případě detailnější mapy lze zakoupit přímo na stránkách Garmin.cz. Nebo si můžete přímo u nás zakoupit velmi detailní mapu Czech Topo Pro s měřítkem 1:10 000  ZDE. TOPO Euro je digitální (vektorová) mapa s pokrytím 42 států Evropy. Vychází se zdrojů v míře 1:100 000, obsahuje data digitálního modelu terénu (DMT). Pokrytí zahrnuje i cestnou síť s uličnou podrobností. Nepodporuje však funkci pro automatický výpočet optimální trasy (autorouting). Skvěle poslouží na základní i důkladnejší orientaci v městech, ale i v terénu převažně ve všech státech Evropy. *úroveň pokrytí jednotlivých krajín se může líšit, pokrytí Kypru neobsahuje cestnou síť. © EEA, Copenhagen, 2007. 
Aplikáce Adventures poskytuje bezplatní a interaktívní způsob, jak si můžete vyměňovat jednotlivé příběhy s komunitou ostatních cestovatelů, chlubit se se svými cestami nebo sdílet svoje oblíbené místa s přáteli a rodinou.

 
HLAVNÍ PŘEDNOSTI GPS OBOJKU GARMIN T5 MINI
MALÁ KOMPAKTNÍ VELKOST – navržen pro menší plemená s hmotností od 7 kg do 24 kg s obvodem krku od 24 do 35,5 cm.NÍZKA HMOTNOST –  v porovnaní se standardním T5 je T5 (mini) lehší přibližně o 25%. Hmotnost obojku je 212 g.REŽIM SPÁNKU – v případě potřeby dokáže na dálku spustit režim spánku (vypnout obojek) pro úsporu energie a prodloužení výdrže batérie.MORE CONTROL – funkce umožňuje vzdálene spustit (na cca 10 metrů) na obojku zvukové upozornění podle potřeby.HIGH UPDATE RATE – obnovovací frekvence obojku zvýšená už na každé 2,5 sekundy pro častější aktualizaci polohy psa.REMOTE LIGHT – LED dioda integrovaná na obojku pro vyšší bezpečnost a lepší viditelnost. LED osvětlení je přímo viditelné až do dálky 90 m.RESCUE MODE – po špuštění se obojok automaticky aktivuje do úsporního režimu s cílem prodloužit výdrž baterie např. při dohledání zatoulaného psa.
UPOZORNĚNÍ: Dříve bylo k využití zařízení nutno zakoupit v rámci ČR licenci, z důvodu překrytí radiových frekvencí využívaných záchranářskou službou. Nutnost licence je od 1. 1. 2018 v rámci ČR zrušena a zařízení tak lze u nás volně a bez jakýchkoliv licenčních opatření neomezeně využívat!
Novinka: pro použití zařízení v ČR již není potřeba individuálního oprávnění (licence). Vyjádření ČTÚ.
 
Turistická mapa Czech je k dispozici ve dvou detailech:

Topo Czech … standardní verze v měřítku 1:25 000
Topo Czech PRO … prémiová, velmi detailní verze s měřítkem 1:10 000

 
 Dosah obojku
Díky simultánnímu příjmu signálu ze satelitů GPS a GLONASS máte jistotu, že vaše poloha bude lokalizovaná přesne i v náročných podmínkách, a to díky dosahu až 6,5 km v závislosti od terénu.
 
Vodotěsnost 
S Garmin Alpha 100 + T5 mini gps obojkem může sledování probíhat i v nepříznivém počasí. Déšť, sníh ani bahno už nejsou žádnou překážkou. Zařízení je vodotěsné – odolné vůči namočení, postříkání vodou.
 
Počet psů
Novinkou je rozšíření na maximální možný počet psů (obojků) na sledování cez Alpha 100 – umožňuje sledování až 20 psů najednou, přičem každý GPS obojek posílá údaje o poloze každých 2,5, 5, 10, 30 anebo 120 sekúnd.
 
Displej 
Barevný dotykový displej s podporou multidotykového ovládání (i v rukavicích). Uhlopříčka 3” (7,6cm); rozlíšení 240 x 400 bodů.
 Baterie a nabíjení
Napájení je zabezpečené samostatným (dobíjecím Lio-ion) akumulátorom, který se nabíjí přímo v zařizení s výdrží až do 20 hodín (v závislosti od použití). Kapacita až 2000 mAh (3,7V),
 
Délka obojku
Garmin Alpha 100 + T5 mini má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z plastu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je 47,5 cm (obvod krku od 24 cm do 35,5 cm)
 
Váha a rozměry
Vysílačka má šířku 6,1 cm, výšku 16 cm a hloubku 3,6 cm, hmotnost zařízení: 250 g (s akumulátorem). Přijímač má šířku 7,8 cm, výšku 4,5 cm a  hloubku 3,5 cm. Hmotnost 219g. 
  

Výhody produktu
Nevýhody produktu

možnost spuštění funkcí na dálku
LED světlo na obojku
obnovovací frekvence obojku každé 2,5 s
sledování aktivity ostatních na dálku
obojek speciálně navržen pro malé psy
nutnost licence je od 1.1. 2018 v rámci ČR zrušena!!!

Žádné

V čem vám GPS pomůže?

Pomůže vám jednat efektivně, aktivně a včas při ztrátě vašeho psího mazlíčka
Zaručí vám přehled o každém kroku vašeho psa při naháňkách, záchranářské činnosti či procházce
Nedocenitelná pomůcka pro zajištění bezpečnosti pejska
Snadno a jednoduše zajistíte prevenci ztráty vašeho srstnatého společníka
Poskytuje vám přehled o pohybu psa na dálku, odkudkoliv
Díky ukládání a zpětnému zobrazení pohybu psa víte, kde jsou problematické zóny, lákadla či slabá místa ve výběhu vašeho pejska

Pro jaké plemeno je vhodný
Určení vhodnosti pro daného psa je vždy velmi složité, jelikož každý pes je jiný. Především záleží na temperamentu a citlivosti daného psa. Na základě našich zkušeností doporučujeme tento model pro tato plemena psů.
 Pro malé psy
 Pro střední psy

Technické parametry

Funkce
GPS + bezpečnostní zóna + světlo

Dosah obojku
6,5 km

Počet psů
1 – 20

Navigační systém
GPS + GLONASS

Zobrazení
mapové

Displej
3″ (7,6 cm), 240 x 400 px

Dotykový displej
ano

Předinstalovaná mapa
TOPO EURO + SK/CZ

Možnost přidání map
ano

Kompas
ano

Vodotěsnost
ponořitelný

Délka obojku
24 – 35,5 cm

Podpora externí antény
ano

Integrovaná paměť
4.0 GB

Napájení
nabíjecí

Baterie ve vysílači
2000 mAh

Výdrž přijímače
16 – 30 hodin

Výdrž vysílače
20 hodin

Rozměry přijímače
7,8 x 4,5 x 3,5 cm

Rozměry vysílače
6,1 x 16 x 3,6 cm

Hmotnost přijímače
219 g

Hmotnost vysílače
250 g

Obsah balení

Alpha 100 s  Li-ion baterií (1ks)
1ks VHF anténa (12,2cm) 
žlutý řemínek (šířka 2,5 cm)
1ks anténa pro T5 mini- délka 47,5cm,
nabíjecí klip pro T5 mini
dvojitý (split) USB nabíjecí kábel 
napájecí/nabíjecí kabel do autozapalovače 12V/24V,
klip na pásek 
síťová nabíječka AC 220V
předinstalovaná mapa TOPO EURO
1-ročné předplatné služby – mapy ze satelitných snímků 
SK, EN manuál Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Garmin Alpha 100 + T5 Mini + EU Mapy - kvalitně Produktový přehled - levně 352837