Garmin Astro 320 DC 50 - 30 dnů na vyzkoušení

Garmin Astro 320 DC 50


22 490 

Katalogové číslo: Z1032 Kategorie: , , Štítek:

Více detailů o Garmin Astro 320 DC 50 – 30 dnů na vyzkoušení

Zařízení využívá rádiovou VHF technológii k zišťování polohy psů v prostředí. Používání rádiového VHF zařízení je v Europě všeobecně regulované předpisy. Zařízení je schváleno na používání v některých krajinách EÚ, včetně Slovenak,  ne však Česká republika. Průmyslná norma CE pod číslem CE0470(!) a CE0681(!). Podrobnosti k změnám a podmínkám používání nájdete na odkazu: Astro Legal
UPOZORNĚNÍ: Zařízení je určeno pro sledování  pohybu záchranářských psů na základě individuálního oprávnění k využívání rádiových kmitočtů. Uživatel musí o individuální oprávnění zažádat Český telekomunikační úřad, který licenci vydává na základě příslušného poplatku. Neautorizovaným používáním těchto produktů se vystavujete riziku postihu.
Licence formulář 13 BCD: Žádost o licenci
Na slovenský trh je zařízení dodáváno s plnou podporou – ovládání ve slovenštině, užívatelská příručka v slovenském jazyku. Produkt a jeho použití je schváleno pro lokalizaci loveckých psů na Slovensku. Provoz zařízení na území Slovenské republiky je možný na základě podmínek určených v individuálním povolení na používání frekvence. 
 

 
Sledování může probíhat i v nepříznivém počasí. Déšť, sníh, bláto již nejsou žádnou překážkou, nakolik zařízení je vodotěsné – odolné vůči namočení, postříkání vodou.
 

 
Napájení je zajištěno dvěma bateriemi typu AA (nejsou součástí balení), které můžete v případě potřeby jednoduše a rychle vyměnit.
 

 
Každý obojek má vlastní kódování přenosu VHF. Díky tomu máte spolehlivé informace o poloze a pohybu vašeho psa při lovu, procházce či záchranné akci.
 

 
Na český trh je zařízení dodáváno s plnou podporou – ovládání v češtině, uživatelská příručka v českém jazyce. Produkt a jeho použití je schváleno pro lokalizaci loveckých psů v ČR. Provozování zařízení na území České republiky je možné na základě podmínek stanovených v individuálním povolení na užívání frekvence. Na uvedeném odkazu najdete podrobnosti k požadavkům a postup na provoz tohoto zařízení.
 

 
Zařízení jednoduše připojíte ke svému PC / MAC pomocí USB a můžete sdílet své trasy prostřednictvím aplikace BaseCamp, kde si můžete plánovat cesty, analyzovat a spravovat trasy a body, spravovat body zájmu POI a mnoho jiného. Více informací o této bezplatné aplikaci získáte na uvedeném odkazu. Podporuje použití vlastních vytvořených map Custom Maps
 

 
Astro 320 umožňuje sledování až 10 psů najednou, přičemž každý GPS obojek posílá údaje o poloze každých 5, 10, 30 nebo 120 sekund.
 

 
Astro 320 je vybaveno 3D kompasem, což z něj dělá spolehlivého společníka i v neznámém terénu.
 

 
Zařízení má předinstalovanou topografickou mapu SK TOPO v.4.
 

 
Astro 320 je vybaveno slotem na mikro SD karty, který můžete využít k nahrávání libovolných map z edice TOPO nebo silniční.
 

 
Během procházky se psem můžete také své Astro použít jako navigaci při hledání skrýší s použitím vhodného uživatelského profilu.
  Tento produkt vyrobila značka Garmin. Více najdete na e-shopu Reedog.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Garmin Astro 320 DC 50 Garmin Astro 320 DC 50