Glacier Wool Jacket 30


2 090 

Katalogové číslo: glacier-wool Kategorie: , ,

Více detailů o

Glacier wool jacket je jedinečná teplá bunda pro psy, která je vyrobena z pečlivě vybraných materiálů. Kombinace větruodolné a vodoodpudivé vnější vrstvy, izolační střední vrstvy a vlněné podšívky udrží psy v teple i v těch nejnáročnějších povětrnostních podmínkách.
Vlna má v Norsku dlouholetou tradici, mimo jiné proto, že absorbuje vlhkost, aniž by byla studená nebo vlhká. Vlna má navíc velmi dobrou prodyšnost, která reguluje tělesnou teplotu v chladných i teplých teplotách. Vlna nabízí psovi vysokou úroveň pohodlí a zároveň je udržitelným materiálem. Střední vrstva z recyklovaného ECO syntetického materiálu má výjimečnou izolační kapacitu a nízkou hmotnost. Větruvzdorná a vodoodpudivá vnější vrstva je na exponovaných místech vyztužena pro další ochranu před povětrnostními vlivy. Pogumovaná síťovina na boku brání hromadění vody pod hrudníkem psa.
Tato teplá bunda byla navržena tak, aby poskytovala vašemu psovi svobodu pohybu. Lze ji využít na pěší turistiku, lyžování nebo dokonce tréninkové běhy, když si uděláte přestávku.
Vlněná bunda Glacier má několik nastavovacích bodů, aby skvěle padla. Popruhy na nohy udržují bundu na místě i při silném větru. Vlněná bunda Glacier má na zadní straně také smyčku Hypalon, kterou lze vodítko protáhnout, když má pes na sobě tažný postroj *. Bunda má vyhrazený otvor pro límec a krátký postroj. Reflexní prvky zviditelní vašeho psa i za šera a tmy.
Bunda může být snadno zabalena a uložena v síťované tašce, se kterou je dodávána.
Vlněná bunda Glacier se dodává v jedné barvě, černé. Je k dispozici ve velikosti 6XS až 5XL a hodí se pro malé i velké psy.
* Vodítko nesmí být přímo připojeno k zadní smyčce Hypalon. To psa neudrží a může to vést k poruše produktu.
Co se ještě hodí vědět:

Syntetická ECO izolace, 100g/m2 a 120 g/m2, velikosti 6XS-XS, 150 g/m2 a 200 g/m2, velikosti S-5XL
Vlněná podšívka
Svrchní vrstva: 3L polyester, 2,5L polyester ripstop
Posílení a smyčka Hypalon
Hliníková spona
Hodnocení vodotěsnosti 10 000 mm
Reflexní prvky
Pogumovaná síťovina
Popruhy na nohy
Elastický pásek pro nastavení (dva od velikosti 6XS-2XS, tři od velikosti XS-5XL)

Praní:
Vlna je přírodní materiál se samočisticími schopnostmi. V případě, že se bunda zašpiní, můžete ji skvrnu opláchnout, než se usadí. Pokud chcete bundu vyprat v pračce, musíte použít program na vlnu a speciální prací prostředek na vlnu. Nesušte v sušičce.
Jak se liší Glacier jacket a Glacier wool jacket?
Glacier jacket má hladkou vnitřní podšívku, zatímco Glacier wool jacket má vlnu jako vnitřní vrstvu. Glacier jacket má přezky Duraflex a druhá má kovové přezky. 
Tabulka velikostí:
Psa měřte od kohoutku (v úrovni předních nohou), ke kořeni ocasu. Obleček by měl psa celého zakrývat. U této bundy doporučujeme vybrat velikost o číslo větší, než je délka zad psa. Když tedy psovi naměříte délku zad 60 cm, volte velikost 65. Bunda pak lépe sedí.

Velikost oblečku
Délka zad psa

24
20 cm

27
23 cm

30
26 cm

33
29 cm

36
32 cm

40
36 cm

45
40 cm

50
45 cm

55
50 cm

60
55 cm

65
60 cm

70
65 cm

80
75 cm

90
85 cm

Pokud máte pláštěnku BetaPro, je vhodné zvolit obleček Glacier Wool o číslo větší.  Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Glacier Wool Jacket
30 - kvalitně Produktový přehled - levně 355684