GPS obojek SportDog TEK 2.0 Tracking & Training


30 010 


Více detailů o

SportDog TEK 2.0 Tracking & Training je revoluční a jediné řešení na světě, které v sobě kombinuje kvalitní GPS pro psy a precizní elektronický výcvikový obojek. Pomocí TEK 2.0 můžete sledovat a cvičit svého psa až do vzdálenost 16 km. Celé zařízení je nabíjecí, ponořitelné do 7,5 metrů a navržené pro ty nejnáročnější podmínky.Po předchozí domluvě je možné si u nás před koupí obojek vyzkoušet.SportDog TEK 2.0 Tracking & Training je revoluční a jediné řešení na světě, které v sobě kombinuje kvalitní GPS pro psy a precizní elektronický výcvikový obojek. Nový SportDog TEK 2.0 nabazí modernější techologii sledování, které je spolehlivější a přesnější než kdy jindy. Užijte si úplnou kontrolu nad svým psem nebo dokonce až 21 psi (pouhým přidáním náhradního přijímače TEK 2.0) . Tek 2.0 nabízí spojení prémiových funkcí, spolu s lokalizací vašeho psa pomocí předinstalovaného a plnobarevného 1: 100.000 mapového systému. Jednoduše řečeno, žádný jiný systém vám neumožní sledování psa s takovou jistotou. Pomocí tohoto zařízení můžete sledova v jakémkoliv terénu a to v dosahu až 16 km. SportDog TETK 2.0 disponuje vyspělou technologií HopTek ™, která kombinuje GPS + GLONASS navigaci (satelity). Vysílačka kontroluje pohyb psa v terénu pomocí elektronického kompasu a aktuální rychlost pohybu až do počtu 21 obojků. Každý komponent je plně vodotěsný a ponořitelný pomocí DryTek technologie až do 7,5 metru. Pomocí TEK 2.0 budete mít vždy přesný přehled o pohybu psa i v členitém terénu pomocí topografických map v měřítku 1: 100,000, které si bez dalších příplatků budete moci vždy aktualizovat. TEK 2.0 poskytuje také záruční lhůtu 3 roky.
Hlavní vlastnosti:

Kompaktní ovládací zařízení – vysílačka nabízí instantní zaznamenání bodu kde se pes právě nachází a aktuální rychlost pohybu až 21 psů zároveň do vzdálenosti 16 km. 
Topografické mapy přesně zaznamenávají pohyb psa v ivčlenitém terénu pomocí novodobé technologie HopTek ™, která využívá k lokalizaci dva satelity (GPS a GLONASS).
Zařízení je kompletně vodotěsné a ponořitelné ** za pomoci renomované tedchnológie DryTekTM. 
S 2 hodinovým nabíjením a 24 hodinovou provozní dobou při aktualizaci polohy každé 3 sekundy je TEK lídrem na trhu.

Sledování GPS polohu až 21 psů – po zakoupení dodatečných obojků
Možnost lokalizace psa až na vzdálenost 16 km
Topografické mapy s měřítkem 1: 100 000
Přizpůsobitelná frekvence aktualizace pohybu psa (min každé 3 sekundy)
Zobrazení aktuální rychlosti pohybu psa, směru pohybu a vzdálenosti od Vás
Každý pes (obojek) je označen vlastní barvou a jménem
3 letá záruční lhůta

Kompas a traťové body

Zabudovaný elektronický traťový 3 osý kompas
Uložení do 1000 traťových bodů
Uložení Vaší aktuální pozice a pozice psa jako traťového bodu a navigace do daného bodu.

Hlasová funkce

Indikuje slyšitelný záznam aktivity jednotlivých psů v pořadí jako jsou zadaný na obrazovce
Ohlašuje jména psů, upozornění (jak stojí, štěká), směr, vzdálenost a rychlost pohybu
Nastavení: vypnuto nebo update každých 1, 2 nebo 5 minut.

Dosah obojku
SportDog TEK 2.0 Tracking & Training vám pomůže trénovat a sledovat Vašeho psa na vzdálenost až 16 km. SportDog TEK 2.0 je speciálně navržen pro použití v těch nejnáročnějších podmínkách (les, terén) a nedochází u něj ke ztrátě signálu jako u jiných typů GPS. SportDog TETK 2.0 disponuje vyspělou technologií HopTek ™, která kombinuje GPS + GLONASS navigaci (satelity).
Typ korekce 
SportDog TEK 2.0 Tracking & Training má možnost využít jako korekci zvukové upozornění, vibrace i elektrostatický impuls, který je možné nastavit v 99-ti úrovních. Systém nabízí i 3 módy nastavení stimulace – krátký impuls, dlouhý impuls a automaticky se zvyšující. 
Baterie a nabíjení
Vysílačka u SportDog TEK 2.0 Tracking & Training je osazena dobíjecím a vyměnitelným Lithium-Ion akumulátorem o kapacitě 4400mAh a přijímač 2000mAh. Obojek i vysílačku nabijete pomocí duální nabíječky během 2 hodin. Na jedno nabití vydrží vysílačka i přijímač v provozu až několik dní.
Vodotěsnost 
SportDog TEK 2.0 Tracking & Training disponuje technologií DryTek, díky tomu je vysílačka i přijímač plně vodotěsný a ponořitelný až do 7,5 metrů. SportDog TEK 1.0 Tracking & Training je tak ideální volbou pro trénink psů ve vodě nebo extrémních podmínkách (les, bahno). 
Počet psů 
SportDog TEK 2.0 Tracking & Training je možné použít pro sledování a výcvik více psů najednou, bez ztráty funkcí. Přikoupením dalších obojků jej můžete jednoduše rozšířit, pro výcvik a sledování  až 21 psů najednou. Na vysílačce si pak můžete pomocí tlačítek přepínat mezi jednotlivými psy.
Displej 
SportDog TEK 2.0 Tracking & Training má kvalitní podsvícený LCD displej, díky kterému můžete psa trénovat a sledovat jak ve dne, tak i  v noci. Na displeji máte veškeré ukazatele – zobrazení na mapě, vzdálenost psa od vás, jeho rychlost pohybu, typ korekce, počet psů, sílu impulzů, sílu signálu a indikaci stavu nabití/vybití baterie atd.
Délka obojku
SportDog TEK 2.0 Tracking & Training má velmi pevný a kvalitní pogumovaný obojek. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 až do 70cm. 
Váha a rozměry
Vysílačka má šířku 6,5cm, výšku 14cm, hloubku 3,8cm a její váha je 295 gramů. Přijímač má šířku 9,4cm, výšku 3,4cm, hloubku 3,9cm a jeho váha je 190 gramů. 

Výhody produktu
Nevýhody produktu

výcvik a lokalizace psa až na 16 km
zobrazení aktuální polohy na mapě
nabíjecí přijímač i vysílačka
možnost nastavení 99-ti úrovní impulsu 
možnost výcviku až 21 psů najednou
ponořitelné až do 7,5 metrů
zvukové upozornění, vibrace i impuls
podsvícený LCD displej
kombinace GPS a výcvikového obojku

větší rozměry a váha přijímače

 
V čem obojek pomůže

v chůzi u nohy bez vodítka a pro spolehlivé přivolání či zastavení psa (povely „stůj“, „ke mně“, „k noze“)
pro přerušení nežádoucích činností psa („fuj“, „nesmíš“)
odnaučení zlozvyků při každodenním soužití s lidmi, např. braní potravy ze stolu, skákání na lidi, hrabání, nežádoucí štěkání apod.
preciznímu docvičení prakticky každého cviku, kdy jej pes musí vykonat stejně přesně a spolehlivě, jako by byl na (až stovky metrů dlouhém!) vodítku přičemž je odstraněna nežádoucí závislost na šňůře, kterou pes velmi dobře pozná a přizpůsobuje jí své chování

Hlavní funkce obojku
Výcvikový obojek iTrainer 100lv vydává elektronické impulzy. Psa tak jednoduše naučíte, pokud bude dělat něco špatného. Při výcviku psa upozorňujte prostřednictvím zvuku, vibrací i elektrostatických impulzů. 

Technické parametry

Funkce
gps + zvuk + vibrace + impuls

Dosah obojku
16 km

Počet psů
1 – 21 psů

GPS signál
rádiové + satelity

Zobrazení
na displeji, mapové

Síla impulzu
99 úrovní

Vodotěsnost
ponořitelný do 7,5 metrů

Délka obojku
20 až 70 cm

Rozměry vysílače
š.6,5cm x v.14cm x h.3,8cm

Hmotnost vysílače
295 gramů

Napájení vysílače
(Li-Ion) dobíjecí akumulátor

Baterie vysílači
4400mAh

Výdrž vysílače
1 až 5 dní

Rozměry přijímače
š.9,4cm x v.3,4cm x h.3,9cm

Hmotnost přijímače
190 gramů

Napájení přijímače
(Li-Ion) dobíjecí akumulátor

Baterie v přijímači
2000mAh

Výdrž přijímače
1 až 5 dní

Obsah balení

GPS vysílačka
GPS obojek
Výcvikový modul
Duální nabíječka
Krátké elektrody
Dlouhé elektrody 
Kryt obojku
Šroubovací klíč
Nastavitelný obojek
Kryty na elektrody
Akumulátory
Poutko na krk 
Testovací výbojka 
Cestovní taška
Anglický návod
Český návod Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

GPS obojek SportDog TEK 2.0 Tracking & Training - kvalitně Produktový přehled - levně 350715