Heraldický symbol lilie (Fleur de lis) z chirurgické oceli žádná


390 


Více detailů o

Přívěsek z té nejkvalitnější chirurgické oceli 316L. Amulet se silným symbolem. Heraldický symbol lilie (Fleur de lis). V heraldice představuje (společně se symboly kříže, orlice či orla a lva) jeden z nejčastějších symbolů, a symbolizuje čistotu, proto bývá spojována s Pannou Marií, jíž podle legendy anděl, Boží posel, snesl zlatou lilii (tématika známá např. z filmu Šifra mistra Leonarda).
Přívěsek slouží jako šperk pro lidi, ale může sloužit i jako luxusní ID známka pro psy. Gravírování libovolného černého textu je v ceně.
Velikost
Průměr 2,7 cm, tloušťka 5 mm
Materiál
přívěsek a šlupna – chirurgická ocel
kroužek v případě ID známky – poniklovaná ocel
Gravírování
Laserování vláknovým laserem na stříbrné nerezové známky. Text je vypálený přímo do nerezi černě, je tedy výraznější, lépe čitelný. Vláknový laser je – na rozdíl od k tomuto účelu běžné používanému CO2 laseru – silnější, vypaluje text přímo do nerezi.
Objednání
Text, který chcete na známku vyrýt napište při realizaci objednávky do poznámky na konci objednávky, text na jednotlivých řádcích oddělte čárkou. Např.: OTAKAR, 111222333
Pozn. – na fotografii je vyobrazen přívěsek se šlupnou (zobáčkem). Pro účely ID známky je šlupna vyměněna za kroužek, který se používá standardně u ID známek a pomocí kterého se známka připevní k obojku.Při jakékoliv nejasnosti vás budeme před rytím kontaktovat telefonicky. Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Heraldický symbol lilie (Fleur de lis) z chirurgické oceli
žádná - kvalitně Produktový přehled - levně 47770