HY – Wasch Pads 500 ml


767 

Katalogové číslo: f0081e Kategorie: , ,

Více detailů o

Beztensidový mycí olej určený pro každodenní opakované čištění tlapek (příp. bříška) bez negativního vlivu na chemizmus pokožky i chlupu.
Známou skutečností je, že aktivní vypírací látky – tensidy používané běžně jako hlavní součást šamponů a mycích prostředků jsou absorbovány pokožkou a chlupem, ve které zůstávají několik dnů. Svým působením negativně ovlivňují chemizmus pokožky i chlupu. Dlouhodobé používání přípravků s obsahem tensidů může být příčinou různých kosmetických poškození i zdravotních problémů (lupy, svědivost, plísňové onemocnění pokožky, vypadávání srsti). Alternativou šamponu jsou speciální beztensidové kosmetické přípravky, oleje na mytí srsti, které zcela nahrazují klasické šampony.
Jemný mycí olej pro běžné použití s příjemnou osvěžující vůní. Obsažené éterické oleje, např. citronový, eukalyptový, mateřídouškový, propůjčují tomuto preparátu antiseptické vlastnosti, zlepšují prokrvení pacek i rukou a celkově zklidňují pokožku. Preparát je určen k omytí paciček i rukou. Poslouží však i k omytí bříška, ušního boltce a dalších partií těla. Ale pozor – k vykoupání celého psa lépe poslouží některý s mycích olejů vyrobených k tomuto účelu, při použití tohoto přípravku by zůstala srst psa mastnější (což určitě ale není na škodu u jedince s hodně přesušenou srstí…).
Použití: Půl až jednu dávku preparátu aplikujeme z lahvičky opatřenédávkovačem na mokré ruce. Ruce či pacičky omyjeme,opláchneme vodou. Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

HY - Wasch Pads
500 ml - kvalitně Produktový přehled - levně 45947