Invoxia GPS Pet Tracker + 30 dní na vyzkoušení

Invoxia GPS Pet Tracker


3 390 

Katalogové číslo: ZZ38162 Kategorií: , , , , Štítek:

Více detailů o Invoxia GPS Pet Tracker + 30 dní na vyzkoušení

S Invoxia lokátorem se váš pes neztratí

Přemýšlíte, jak svého psa osvobodit od vodítka a zároveň neriskovat, že se někam zaběhne? Řešení tohoto oříšku najdete v nejlehčím GPS lokátoru pro psy a další domácí zvířata GPS Pet Tracker od Invoxie. Malý lokátor snadno připevníte na jakýkoliv obojek. Pak jej stačí jednoduše spárovat s aplikací a můžete sledovat pohyb vašeho psa v reálném čase, nebo zpětně.

Datové služby v síti Sigfox máte na 3 roky ZDARMA. Po vypršení této lhůty vystačí tracker s bezkonkurenčními náklady 9.99 € ročně.

Invoxia GPS Pet Tracker stane strážcem vašeho zvířecího miláčka bez použití mobilní sítě a bez poplatků za datové služby. Po spárování s aplikací můžete na mapě s popisky sledovat polohu zvířete, nebo záznamy o jeho aktivitě a spánku. 

Ve své třídě je Pet Tracker od Invoxie nejlehčí, nejkompaktnější a nejsoběstačnější řešení geolokace. Lokátor díky přiloženým úchytům snadno umístíte na jakýkoliv obojek nebo postroj. Bez přehánění takto můžete sledovat třeba kočku nebo koně.

Plně nabitá baterie vydrží podle využití 1 až 3 měsíce, což je ve srovnání s podobnými výrobky s několikadenní výdrží o dva řády výš. Pet Tracker je tak ideálním řešením pro majitele zvířat, kteří chtějí mít přehled o poloze svého zvířecího kamaráda.

 

"Invoxia

 

 

Vypozorujte zvyky svého psa

 

  • Zdrojem vašich pozorování se stanou přehledné grafy a mapa s přesnými body a vyznačenou přibližnou cestou zvířete
  • Nastavte si notifikace pro změnu aktivity zvířete (oznámení po 2 minutách pohybu)
  • Vytvořte virtuální plot (například kolem chaty nebo parku), o jehož pře Tento produkt vyrobila značka Invoxia. Více najdete na e-shopu Reedog.cz

    Vlastnosti produktu

    Více fotek a obrázků:

    Invoxia GPS Pet Tracker Invoxia GPS Pet Tracker