JOJOBA Regenerační pleťová maska 100 ml


357 

Katalogové číslo: jojoba-2401 Kategorie: , ,

Více detailů o

Jojobová pleťová regenerační maska pro udržení přirozené vlhkosti pokožky a podporu kožního filmu.

Neutrální regenerační maska lehké a jemné konzistence, jejíž hlavní složkou je jojobový olej. Použít ji lze na všechny typy pokožky, citlivou nedráždí, podrážděnou zklidňuje, mastnou mírní v produkci tvorby mazu, suchou promašťuje a podporuje tvorbu kožního mazu. Díky jojobovému oleji maska normalizuje kožní funkce, tvorbu kožního filmu a udržuje přirozenou vlhkost pokožky. Výborně se hodí na ošetření pokožky po intenzivním slunění. Využití najde při domácí péči i v kosmetickém salonu.

Použití
Přiměřené množství masky naneseme na omytou nebo vyčištěnou pokožku obličeje a necháme 10-30 minut působit. Zbytky masky, které se nevstřebaly, setřeme kosmetickým tampónem nebo jemně vmasírujeme do pokožky. Masku lze použítpro péči o pokožku po intenzivním slunění. Masku po aplikaci není nutné omývat.Lze používat místo krému k večernímu ošetření pokožky.

Skladování
Uvedená trvanli­vost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10°C).Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu.Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

Varování
Tento produkt není určený na léčbu jakékoliv nemoci.Je nám líto, že nemůžeme poskytovat bližší informace o použití tohoto produktu. Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 nám zakazuje sdělovat neschválené zdravotní tvrzení. Informace můžete najít ve veřejně dostupných zdrojích jako jsou encyklopedie bylin, herbáře, nebo na Blogu Karel Hadek.

Hlavní obsahové složky

Olej z pšeničných klíčků
JOJOBOVÝ OLEJ
Vitamín E

  Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

JOJOBA Regenerační pleťová maska
100 ml - kvalitně Produktový přehled - levně 355256