Klasické robustní vodítko 5 barev, 4 délky 55 – 300 cm 2 cm x 55 cm černá


199 

Katalogové číslo: 17209 Kategorie: , ,

Více detailů o

Robustní extra pevné a silné kulaté pletené vodítko určené pro velká a obří nebo mohutná střední plemena v černé barvě a ve 4 dalších barevných provedeních u varianty 150 cm. Mimořádná pevnost vodítka kombinovaná s komfortním držením díky jeho tloušťce a příjemnému materiálu ho předurčuje k použití u velmi silných psů, psů ve výcviku, pubertálních dorostenců, dominantních a špatně ovladatelných jedinců.  
Vodítko je vyrobené z kvalitní materiálu, který se netřepí a nevytahává. Karabiny jsou do vodítka zapletené, takže nehrozí přetržení v této části vodítka (nejslabší místo většiny vodítek). 
Vodítko v klasické variantě je k dostání ve 4 délkách:

55 cm – ideální všude tam, kde potřebujeme mít psa blízko sebe a pod kontrolou – na různé akce, cestování MHD, do města atd.,
100 cm – vodítko ideální na výcvik ovladatelnosti, nebo jako předchozí pro střední plemena,
150 cm – standardní vycházkové vodítko,
300 cm – vycházkové vodítko pro psa, kterého nemůžeme z různých důvodů pustit na volno, výcvikové vodítko. U této délky je kromě ucha na konci vodítka i ucho u karabiny, což velmi ocení majitelé psů, které je potřeba v určité situaci pevně přidržet (např. při hrozím konfliktu s jiným psem).

  Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Klasické robustní vodítko 5 barev, 4 délky 55 - 300 cm
2 cm x 55 cm
černá - kvalitně Produktový přehled - levně 354234