Kožené kulaté stopovací vodítko 8 mm x10 m černé ručně šité černá 2-mosazná


1 860 

Katalogové číslo: stvod8 Kategorie: , ,

Více detailů o

8 mm silné 10-ti metrové kulaté ručně šité stopovací vodítko pro silné menší, střední i větší psy v barvě černé s volitelnou karabinou a barvou prošití. Spoje jsou lepené a 2x ručně prošité pevnou slam nití. Stopovací vodítko má na jedné straně karabinu a na druhé ucho.
Ideální pro praktické stopování, mantrailing. Každý, kdo se věnuje praktickému stopování dříve nebo později dospěje k závěru, že kulaté kožené stopovací vodítko je Ferrari mezi stopovacími vodítky. Hladce klouže i při zamotání mezi stromy, keři.
Kožená šňůra
Vyrobeno z kvalitních hovězích usní českého původu. Nyní v nabídce výjimečný materiál o tloušťce cca 6 mm! Běžně dostupné 8 mm kožené šňůry mají tloušťku cca 4 mm. Kožená šňůra je vyráběná unikátním způsobem, aby byl zachován líc, který zajištuje její nejvyšší pevnost a kvalitu. Její tvar je ve skutečnosti oválný, i když obecný název je „kulatá“. Je měkká a nakonzervovaná hovězím lojem, takže nepraská, je odolná vůči vodě a má dlouhou životnost. Při pravidelné údržbě se její životnost ještě prodlouží a vodítko udržíte ve velmi dobrém stavu. K ošetřování doporučujeme např. přírodní balzám na kůži níže v souvisejících produktech.
Nyní v nabídce výjimečný materiál o tloušťce cca 6 mm! Běžně dostupné 8 mm kožené šňůry mají tloušťku cca 4 mm.
Karabina
Můžete si zvolit z těchto karabin (viz druhé foto):

Klasická, stříbrná zinkoslitinová karabina 80 mm
Mosazná karabina 76 mm, která je pevnější než zinkoslitinová a nevadí jí ani extrémní počasí – nezamrzne ani v tom největším mrazu.
Mosazná vypouštěcí karabina 65 mm – pevná rychlovypouštěcí karabina oblíbená při lovecké výcviku umožňuje rychlé vypuštění psa z vodítka.
Velmi pevná je lehká karabina z eloxovaného hliníku. Díky materiálu, který se používá v leteckém průmyslu má tato karabina vysokou nosnost. Oblíbená při všech outdoorových aktivitách. Karabinu lze lehce otevřít a zacvaknout pomocí jedné ruky. Karabina není chráněná proti náhodnému tahu / trhu do strany u velmi temperamentních psů.

Barvy
Koženou šňůru nabízíme v barvě černé. Barva je zafixována a při běžných podmínkách nepouští.
Barvu prošití si můžete zvolit béžovou, černou, červenou, modrou nebo růžovou. Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Kožené kulaté stopovací vodítko 8 mm x10 m černé ručně šité
černá
2-mosazná - kvalitně Produktový přehled - levně 355542