Kožený obojek černý Black / Caramel mochaccino 4 cm x 38,5 – 48 cm s potiskem


990 

Katalogové číslo: o-b-cm Kategorie: , ,

Více detailů o

Luxusní kožený obojek z vrchové hovězí kůže, podšitý rovněž vrchovou hovězí kůží. Uvnitř obojku je měkká vložka. Obojek je pevný, přitom velmi jemný a přizpůsobivý, nedře, vhodný i pro citlivé psy.
Nadčasová elegance, obojek ještě více vynikne v soupravě se stejným vodítkem, viz níže.
K dostání ve velikostech pro malá, střední, velká i obří plemena, šířka odpovídá délce. Udávaná šířka odpovídá spodní části obojku, vrchní je užší o cca o 0,25 cm z každé strany, proto obojek nepůsobí tak robustně ani přes větší šířku jako např. obojky z mastné kůže.
Tisk jména, telefonu a obrázku na obojek
Na obojek si můžete nechat vytisknout obrázek, jméno psa a telefonní číslo digitální UV LED tiskárnou. Tisk ze zapečen UV světlem.
Postup objednávky obojku s tiskem:

U produktu vyberte variantu Možnost potisku: s potiskem
Vyberte si obrázek na předposlední fotografii a font na poslední fotografii.
Obrázek i s číslem a název fontu napište do poznámky, kterou najdete až na úplném konci objednávky.
Do poznámky napište rovněž barvu tisku (kromě obrázku, ten je daný). UPOZORŇUJEME, že v případě černého obojku je nejvýraznější (a výborně vypadající) tisk v barvě bílé / světle šedé. Ostaní barvy budou světlejší, méně výrazné z technologického důvodu (výrazná barva na černém podkladu vyžaduje odpovídající podtisk, vyšší vrstvu barvy, a ta se pak na ohebném materiálu, kterým obojek je, může narušit a barva by se mohla začít loupat).

!!! POZOR – v případě potisku se jedná o úpravu na míru, je tedy nutná platba předem převodem, děkujeme za pochopení !!! Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Kožený obojek černý Black / Caramel mochaccino
4 cm x 38,5 - 48 cm
s potiskem - kvalitně Produktový přehled - levně 355645