Kulaté kožené vodítko černé ručně šité 1 m délka černá 3-mosazná vypouštěcí


701 

Katalogové číslo: kvod1-c Kategorie: , ,

Více detailů o

Klasické černé, 10 mm silné kulaté ručně šité vodítko je určené pro náročné, kteří preferují styl, kvalitu a ruční práci před strojově dokonalou velkovýrobou. Je určené pro střední, velké i obří psy. Karabina a barva prošití jsou volitelné. Spoje jsou lepené a 2x ručně prošité pevnou slam nití. Ruční šití dosahuje vyšší pevnosti, než šití strojové. V uchu vodítka je praktický kroužek pro snadné připnutí vodítka kolem těla v případě, kdy je pes na volno. Barva kroužku je vždy stejná, jako barva vybrané karabiny.
Délka vodítka: 1 metr
Materiál – kožená šňůra
Vyrobeno z kvalitních hovězích usní českého původu. Kožená šňůra je vyráběná unikátním způsobem, aby byl zachován líc, který zajištuje její nejvyšší pevnost a kvalitu. Její tvar je ve skutečnosti oválný, i když obecný název je „kulatá“. Je měkká a nakonzervovaná hovězím lojem, takže nepraská, je odolná vůči vodě a má velmi dlouhou životnost. Při pravidelné údržbě se její životnost ještě prodlouží a vodítko udržíte ve velmi dobrém stavu. K ošetřování doporučujeme např. přírodní balzám na kůži níže v souvisejících produktech. Černá barva je zafixována a při běžných podmínkách nepouští.
Karabina
Můžete si zvolit z těchto karabin (viz druhé foto):

Klasická, stříbrná zinkoslitinová karabina 80 mm
Mosazná karabina 76 mm, která je pevnější než zinkoslitinová a nevadí jí ani extrémní počasí – nezamrzne ani v tom největším mrazu.
Mosazná vypouštěcí karabina 65 mm – pevná rychlovypouštěcí karabina oblíbená při lovecké výcviku umožňuje rychlé vypuštění psa z vodítka.
Nejpevnější je lehká karabina z eloxovaného hliníku. Díky materiálu, který se používá v leteckém průmyslu má tato karabina vysokou nosnost. Oblíbená při všech outdoorových aktivitách. Karabinu lze lehce otevřít a zacvaknout pomocí jedné ruky.

TIP – na fotografii je vodítko v soupravě se stahovacím obojkem viz související produkty. Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Kulaté kožené vodítko černé ručně šité 1 m délka
černá
3-mosazná vypouštěcí - kvalitně Produktový přehled - levně 353451