Kulatý kožený obojek polostahovací přírodní ručně šitý 1 cm x 45 cm hnědá


599 

Katalogové číslo: kobps-pr Kategorie: , ,

Více detailů o

Velmi pevný kožený obojek z kulaté kůže 10 mm ručně šitý je určený pro náročné, kteří preferují styl, kvalitu a ruční práci před strojově dokonalou velkovýrobou. Vhodný pro střední, velké i obří psy. Barva prošití je volitelná. Spoje jsou lepené a 2x ručně prošité pevnou slam nití. Ruční šití dosahuje vyšší pevnosti, než šití strojové.
Barva
Kůže v přírodní barvě. Obojek v přírodní barvě je velmi vhodný pro světlé a bílé psy, kterým kovové stahovací obojky barví krk.
Materiál – kožená šňůra
Vyrobeno z kvalitních hovězích usní českého původu. Kožená šňůra je vyráběná unikátním způsobem, aby byl zachován líc, který zajištuje její nejvyšší pevnost a kvalitu. Její tvar je ve skutečnosti oválný, i když obecný název je „kulatá“. Je měkká a nakonzervovaná hovězím lojem, takže nepraská, je odolná vůči vodě a má velmi dlouhou životnost. Při pravidelné údržbě se její životnost ještě prodlouží a vodítko udržíte ve velmi dobrém stavu. K ošetřování doporučujeme např. přírodní balzám na kůži níže v souvisejících produktech. Černá barva je zafixována a při běžných podmínkách nepouští. Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Kulatý kožený obojek polostahovací přírodní ručně šitý
1 cm x 45 cm
hnědá - kvalitně Produktový přehled - levně 354813