Lecitinový regenerační krém LECIDERMA GIRL 50 ml


381 

Katalogové číslo: l2054 Kategorie: , ,

Více detailů o

Lecitinový regenerační krém s jemnou vůní limetky a ylangu pro dospívající dívky.

Jemný, uklidňující lecitinový krém lehké bylinné vůně pro péči o pokožku dospívajících dívek. Lecitiny, vitamíny, bambucké máslo, oleje z olivy, jojoby, mandle a rýžových klíčků tvoří základ krému. Vůni a ochranné vlastnosti poskytly oleje z levandule, limetky, Ylang-Ylang a pelyňku. Po aplikaci krému je pokožka jemná, vláčná, sametová, s přirozenou podporou fyziologických funkcí a symbiotické mikroflory. Vytváří zdravé prostředí pro podporu kvality mladé pokožky. Složky obsažené v krému jsou známé uklidňujícími, osvěžujícími, protizánětlivými a regeneračními účinky. Vhodný je pro každodenní péči o pleť dívek.

Použití
Nejlépe 2x denně po omytí obličeje naneste na vlhkou pleť přiměřené množství krému a jemně vmasírujte. 

Skladování
Uvedená trvanli­vost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10°C).Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu.Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

Varování
Tento produkt není určený na léčbu jakékoliv nemoci.Je nám líto, že nemůžeme poskytovat bližší informace o použití tohoto produktu. Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 nám zakazuje sdělovat neschválené zdravotní tvrzení. Informace můžete najít ve veřejně dostupných zdrojích jako jsou encyklopedie bylin, herbáře, nebo na Blogu Karel Hadek.

Hlavní obsahové složky

LIMETKA Éterický olej
LEVANDULE EXTRA Éterický olej
YLANG YLANG Éterický olej

  Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Lecitinový regenerační krém LECIDERMA GIRL
50 ml - kvalitně Produktový přehled - levně 355250