Lecitinový regenerační krém LECIDERMA SHEA LAVENDEL pro citlivou pleť 100 ml


710 

Katalogové číslo: shea-2043 Kategorie: , ,

Více detailů o

Lecitinový regenerační krém s levandulí pro velmi citlivou pokožku.
 

Lehce roztíratelná krémová emulze s oblíbenou květinovo-bylinnou vůní určená k péči o všechny typy pleti, zvláště však pro péči o citlivou pokožkuse sklony k zánětům.Levandulový olej krému propůjčuje vůni i jedinečné uklidňující a protizánětlivé účinky. Olej z mrkvových semen synergicky zvyšuje účinky levandule, ale také podporuje pohyb lymfatických tekutin v obličeji a tím intenzivně regeneruje stresovanou pokožku.

Použití
Nejlépe 2x denně po omytí obličeje naneste na vlhkou pleť přiměřené množství krémua jemně vmasírujte. 

Skladování
Uvedená trvanli­vost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10°C).Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu.Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

Varování
Tento produkt není určený na léčbu jakékoliv nemoci.Je nám líto, že nemůžeme poskytovat bližší informace o použití tohoto produktu. Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 nám zakazuje sdělovat neschválené zdravotní tvrzení. Informace můžete najít ve veřejně dostupných zdrojích jako jsou encyklopedie bylin, herbáře, nebo na Blogu Karel Hadek.

Hlavní obsahové složky

LEVANDULE EXTRA Éterický olej
MAKADAMIOVÝ OLEJ
MRKEV-SEMENA Éterický olej Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Lecitinový regenerační krém LECIDERMA SHEA LAVENDEL pro citlivou pleť
100 ml - kvalitně Produktový přehled - levně 355248