Lecitinový regenerační krém LECIDERMA SHEA SANTAL pro mastnou pleť 100 ml


874 

Katalogové číslo: shea-2045 Kategorie: , ,

Více detailů o

Lecitinový regenerační krém se santalovým olejem pro péči o mastnou lehce zánětlivou aknózní pokožku se sklony k otokům.

Jemný lecitinový krém dřevité vůně santalového éterického oleje pro péčio všechny typy pleti od normální, přes suchou i aknózní, po velmi citlivou. Intenzivně regeneruje pokožku, optimalizuje její funkce.Vzhledem k adstringentním a protizánětlivým účinkům santalového éterického oleje se osvědčil u mastné, zánětlivé a aknózní pleti.Velice jemně, bez silného prokrvení, podporuje pohyb lymfy a krve v cévách.Okouzlí svou nezaměnitelnou vůní, která se uvolňuje teplem, tedypo nanesení na pokožku, čímž dojde k zahřátí a uvolnění vůně santalového dřeva. Po aplikaci je pokožka sametově jemná na dotek.

Použití
Nejlépe 2x denně po omytí obličeje naneste na vlhkou pleť přiměřené množství krémua jemně vmasírujte. 

Skladování
Uvedená trvanli­vost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10°C).Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu.Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

Varování
Tento produkt není určený na léčbu jakékoliv nemoci.Je nám líto, že nemůžeme poskytovat bližší informace o použití tohoto produktu. Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 nám zakazuje sdělovat neschválené zdravotní tvrzení. Informace můžete najít ve veřejně dostupných zdrojích jako jsou encyklopedie bylin, herbáře, nebo na Blogu Karel Hadek.

Hlavní obsahové složky

SANTÁLOVÉ DŘEVO Éterický olej
Lecithin
JOJOBOVÝ OLEJ

  Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Lecitinový regenerační krém LECIDERMA SHEA SANTAL pro mastnou pleť
100 ml - kvalitně Produktový přehled - levně 355241