Lehátko Anadi Massive PLUS XL-3XL (zesílená konstrukce i potah) 3XL


7 990 

Katalogové číslo: lmpanadi Kategorie: , ,

Více detailů o

Potah Batyline® je u lehátek verze PLUS zesílený, je tkán z dvou spojených vláken. Jeho pevnost je tedy ještě vyšší, než u klasického Batylinu. Více použitého materiálu je znát i na hmotnosti potahu. Je vhodný všude tam, kde se předpokládá větší mechanická zátěž potahu. Pokud je  pohromadě více aktivních psů, kteří na lehátko skáčou při hrách, odráží se zadními nohami při honičce, v chovatelských stanicích, útulcích při umístění lehátka v prostoru s více psy najednou. 
Lehátko Anadi Massive se od základního typu liší masivnější konstrukcí 30 x 30 mm. Je koncipováno pro velmi těžké a velké psy. Může na něm odpočívat více psů velkých plemen najednou, fena se štěňaty, přilehnout si může i páníček. Také je vhodné pro psy, kteří jsou hodně aktivní a na lehátko zprudka naskakují, zahrnují ho do svých divokých her. Je třeba si uvědomit, že váha někdy nebývá tím rozhodujícím faktorem – temperamentní 50 kg rotvajler dokáže lehátko zatížit více, než 100 kg klidný moloss.  Tento typ je k dostání od velikosti XL až do nadměrné velikosti 3XL.
Lehátko Anadi Massive Plus je tedy nejpevnější verzí lehátka Anadi celkově – jak masivnější konstrukcí, tak zdvojeným potahem.
– Ničí váš pes pelíšky – kouše, hrabe před ulehnutím?- Unavuje vás neustálá manipulace s velkým psím pelíškem, abyste udrželi domácnost v čistotě? Jeho rozebírání, praní a povlékání za účelem zbavení prachu, špíny a nepříjemného zápachu?- Vadí vám, že pelíšek s každým praním vypadá stále hůře?- Láká vás představa pelíšku, který vypadá dlouhodobě velmi dobře a psovi vydrží?
– Máte dost neustálého uklízení pelíšku ze zahrady, kdykoliv začne pršet, sněžit?- Psi milují vyvýšená místa, navíc lehátko představuje ideální pružnou ortopedickou podporu a předchází otlakům – témata velmi aktuální u velkých a obřích plemen. Přesto se vám nedaří sehnat dostatečně pevné a stabilní lehátko, které by uneslo vašeho psa obřího plemene, nemluvě o tom, že byste si k němu mohli sami v rámci mazlení přilehnout?Řešením je NEREZOVÉ LEHÁTKO ANADI pro vnitřní i venkovní použití z top materiálů pocházejících z EU.
Konstrukce: všechny díly kvalitní nerezová ocel, jekl 30 x 30 mm, rohy jsou vyrobené ze speciálního plastu se skelnými vlákny, ve kterém je zalisovaná kovová vložka se závitem. Celá konstrukce je zpevněná na míru vyráběnými nerezovými prvky přivařenými k nožičkám, které se se ke konstrukci šroubují (od velikosti L). Lišta zabraňující prověšování potahu je rovněž z nerezové oceli.
Potah: original Batyline® – flexibilní kompozitní textílie pro vnitřní i venkovní použití. Výrobní proces termofixace zajišťuje výjimečnou odolnost proti roztržení. Složení příze zajišťuje barevnou stálost i při dlouhodobém umístění na přímém slunci, v horkém počasí se material neohřívá.
U psů, kteří ničí pelechy, vybavení domácnosti nebo kotce, doporučujeme nerezové rohy – ZDE, které překryjí okraje potahu.
Barva potahu: černáVelikosti (šířka x délka x výška) a maximální váha:XL – 79 x 109 x 24,5 cm pro psy celkem do 120 kg2XL – 99 x 139 x 24,5 cm pro psy celkem do 120 kg3XL – 120 x 160 x 24,5 cm pro psy celkem do 120 kg
Lehátko je kompletně rozebiratelné, video montážní návod ZDEVlastnosti lehátka Anadi:- Pohodlné ležení, protiotlaková prevence a ideální pružná ortopedická podpora.- Snese maximální zátěž, a to ve všech velikostech.- Je stabilní při náskoku, hře, nerozviklá se.- Potah original Batyline® se díky originálnímu technickému řešení neprověšuje, má ideální střih, v rozích nejsou mezery, které mohou být příčinou zranění psa.- Je rozebiratelné, rozebírání a skládání nesnižuje životnost lehátka.- Je odolné vůči přímému a dlouhodobému působení povětrnostních vlivů (déšť, sníh, přímé slunce). Rychle schne, voda jím částečně prochází. Zůstává chladný na slunci, a to i tmavé barvy.- Velmi snadno se čistí lehátko i jeho okolí, při použití v interiéru ideální pelíšek pro alergiky – nejen psy, ale i jejich dvounohé společníky. Potah lze prát na 40 stupňů.- Pro větší komfort nebo v chladnějším období lze do pelíšku jednoduše připnout pohodlnou matraci.- Vypadá dlouhodobě dobře i při venkovním nezastřešeném umístění díky použitým materiálům.- Použité materiály jsou nejvyšší kvality a pocházejí ze zemí EU.- Pelíšek na celý život – lehátko je kompletně servisovatelné, náhradní díly jsou skladem.
POZOR – možnost zapůjčení lehátka na 1 týden oproti záloze, ze které bude odečteno půjčovné nebo při následné koupi lehátka bude vráceno v plné výši.Můžete si tak ověřit, zda bude lehátko vašemu psovi vyhovovat, případně jaká velikost je pro něho nejvhodnější. Více info na telefonu 777 337 317. Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Lehátko Anadi Massive PLUS XL-3XL (zesílená konstrukce i potah)
3XL - kvalitně Produktový přehled - levně 352333