Lehátko Anadi Massive XL-3XL (zesílená konstrukce) 3XL šedá


6 990 

Katalogové číslo: lmanadi Kategorie: ,

Více detailů o

Lehátko Anadi Massive se od základního typu liší masivnější konstrukcí 30 x 30 mm. Je koncipováno pro velmi těžké a velké psy. Může na něm odpočívat více psů velkých plemen najednou, fena se štěňaty, přilehnout si může i páníček. Také je vhodné pro psy, kteří jsou hodně aktivní a na lehátko zprudka naskakují, zahrnují ho do svých divokých her. Je třeba si uvědomit, že váha někdy nebývá tím rozhodujícím faktorem – temperamentní 50 kg rotvajler dokáže lehátko zatížit více, než 100 kg klidný moloss.  Tento typ je k dostání od velikosti XL až do nadměrné velikosti 3XL.- Ničí váš pes pelíšky – kouše, hrabe před ulehnutím?- Unavuje vás neustálá manipulace s velkým psím pelíškem, abyste udrželi domácnost v čistotě? Jeho rozebírání, praní a povlékání za účelem zbavení prachu, špíny a nepříjemného zápachu?- Vadí vám, že pelíšek s každým praním vypadá stále hůře?- Láká vás představa pelíšku, který vypadá dlouhodobě velmi dobře a psovi vydrží?
– Máte dost neustálého uklízení pelíšku ze zahrady, kdykoliv začne pršet, sněžit?- Psi milují vyvýšená místa, navíc lehátko představuje ideální pružnou ortopedickou podporu a předchází otlakům – témata velmi aktuální u velkých a obřích plemen. Přesto se vám nedaří sehnat dostatečně pevné a stabilní lehátko, které by uneslo vašeho psa obřího plemene, nemluvě o tom, že byste si k němu mohli sami v rámci mazlení přilehnout?Řešením je NEREZOVÉ LEHÁTKO ANADI pro vnitřní i venkovní použití z top materiálů pocházejících z EU.
Konstrukce:
Všechny díly kvalitní nerezová ocel, jekl 30 x 30 mm, rohy jsou vyrobené ze speciálního plastu se skelnými vlákny, ve kterém je zalisovaná kovová vložka se závitem. Celá konstrukce je zpevněná na míru vyráběnými nerezovými prvky přivařenými k nožičkám, které se se ke konstrukci šroubují (od velikosti L). Lišta zabraňující prověšování potahu je rovněž z nerezové oceli.
Potah:
Original Batyline® – flexibilní kompozitní textílie pro vnitřní i venkovní použití. Výrobní proces termofixace zajišťuje výjimečnou odolnost proti roztržení, parametry tkaniny udávané výrobce v tahu jsou 4,4 t na m². Složení příze zajišťuje barevnou stálost i při dlouhodobém umístění na přímém slunci, v horkém počasí se material neohřívá.
U psů, kteří ničí pelechy, vybavení domácnosti nebo kotce, doporučujeme nerezové rohy – ZDE, které překryjí okraje potahu.Velikosti (šířka x délka x výška) a maximální váha:XL – 79 x 109 x 24,5 cm pro psy celkem do 120 kg (labrador, retvívr, německý ovčák, boxer, rotvajler, dobrman, ohaři, belgický ovčák, americký stafordširský teriér)2XL – 99 x 139 x 24,5 cm pro psy celkem do 120 kg (velcí chrti, irský vlkodav, německá doga, mastif, mastin, bulmastif, leonberber, kavkazský ovčák, obecně molossové, pastevecká plemena)3XL – 120 x 160 x 24,5 cm pro psy celkem do 120 kg (irský vlkodav, více psů)
Aktuálně dostupné barvy: 
Černá, čokoládově hnědá, šedá, středně šedá.
Lehátko je kompletně rozebiratelné, video montážní návod ZDEVlastnosti lehátka Anadi:
– Pohodlné ležení, protiotlaková prevence a ideální pružná ortopedická podpora.- Snese maximální zátěž, a to ve všech velikostech.- Je stabilní při náskoku, hře, nerozviklá se.- Potah original Batyline® se díky originálnímu technickému řešení neprověšuje, má ideální střih, v rozích nejsou mezery, které mohou být příčinou zranění psa.- Je rozebiratelné, rozebírání a skládání nesnižuje životnost lehátka.- Je odolné vůči přímému a dlouhodobému působení povětrnostních vlivů (déšť, sníh, přímé slunce). Rychle schne, voda jím částečně prochází. Zůstává chladný na slunci, a to i tmavé barvy.- Velmi snadno se čistí lehátko i jeho okolí, při použití v interiéru ideální pelíšek pro alergiky – nejen psy, ale i jejich dvounohé společníky. Potah lze prát na 40 stupňů.- Pro větší komfort nebo v chladnějším období lze do pelíšku jednoduše připnout pohodlnou matraci.- Vypadá dlouhodobě dobře i při venkovním nezastřešeném umístění díky použitým materiálům.- Použité materiály jsou nejvyšší kvality a pocházejí ze zemí EU.- Pelíšek na celý život – lehátko je kompletně servisovatelné, náhradní díly jsou skladem.
Možnost zapůjčení na 1 týden oproti záloze, ze které bude odečteno dopravné nebo při následné koupi lehátka bude vráceno v plné výši. Více info a možnost objednání zapůjčení ZDE.Můžete si tak ověřit, zda bude lehátko vašemu psovi vyhovovat, případně jaká velikost je pro něho nejvhodnější. Více najdete na e-shopu Obojky.cz

Vlastnosti produktu

Více fotek a obrázků:

Lehátko Anadi Massive XL-3XL (zesílená konstrukce)
3XL
šedá - kvalitně Produktový přehled - levně 351548